Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Bakma

Eğer bir ayrılık ya da herhangi bir bağımlılıktan kurtulmaya çalışma gibi zorlu bir yaşam evresinde bir yön belirleyici arıyor veya bilge bir yol gösterici istiyorsanız, size bu alternatif sunulmaktadır. Burada sorulması gereken soru şudur: ‘Şimdi önemli olan nedir?’ Bunun üzerine Tarot kartları size bir sonraki adımınızı gösterecektir.

 

Her bir pozisyonun anlamı şöyledir:
1 = Çıkış noktası. Şimdi buradasınız.
2 = Bu en azından şimdilik önemli değildir.
Ne bunun için çaba göstermenize, ne de bundan korkmanıza gerek yok. Bunu rahatlıkla göz ardı edebilirsiniz. Şimdi bununla ilgilenmemelisiniz.
3 = Şimdi bu önemlidir. Bu yöne doğru gitme
lisiniz. Bunu yapmalısınız. Bunu göz önüne almalısınız veya kavramalısınız.
4 = Bu sizin bir sonraki deneyiminiz olacaktır.

 
Üst benliğiniz sizi oraya götürecektir. Bu size bundan sonraki adımınızı getirecektir. Oraya ulaştığınız bu yarın da olabilir, ama kesinlikle önümüzdeki iki ay içerisinde olacaktır  zaman ve gerçekten ancak o zaman aynı soruyu kartlara tekrar sormalısınız: ‘Şimdi önemli olan nedir?’
Böylece kartlar size, sorunuzun konusuyla ilgili olarak alabileceğiniz en akıllıca tavrı ve kartlara aynı konuyu tekrar ne zaman sormanız gerektiğini gösterir. Dolayısıyla Tarot falı bak , zor durumlarda dikkatimizi doğru anda esas olana yönelten değerli bir yol arkadaşı olabilir. Önemli olan 4. pozisyondaki kartta nihaî gelişim hedefini değil, aksine yalnızca bundan sonraki önemli adımı görmektir. Doğal olarak çoğunlukla tam da zor evrelerde burada can sıkıcı bir kart ortaya çıkar. Ancak bu sizi caydırmasın. İçinizdeki ses size krizin üstesinden gelebilmek için şimdi bu dar boğazdan geçmenin anlamlı ve gerekli olduğunu söyleyecektir.

fal nedir, fal nasıl bakılır, fal, el falı, tarot, tarot falı nedir

 

 

(1) Yorum Ekli

  1. yesim07 Haziran 2014 Cevapla
    Neden

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)