Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Bak

Kelt Haçı Dağılımına Örnek Okuma

Aşağıda vereceğimiz örnek, tarot falı bakımında  ikizler burcu olan Serpil’le ilgilidir. Serpil’in iş arkadaşlarından biri Koç burcu olan bir bayan, diğeri ise Yengeç burcu olan bir erkek. Sağlık konuları ve işlerinin geleceğiyle ilgili soruları vardı.

1. Endişesi: Para Üçlüsü
Serpil’in işi yaratıcı olmak ve para kazanmak. O çok iyi bir usta. İşini seviyor ve başarılı olmak istiyor.

2. Engeller: Güneş
Serpil, çok gayret göstermesine rağmen istediği kadar tanınmadığını ve aldırış edilmediğini hissediyor. Yeteneği konusunda kendine güveniyor ve yeni bir işe başlamaktan memnun. Ekonominin kötüye gitmesi iş hayatını etkiliyor ve sağlık sorunlarını etkileyen faktörlerden biri de bu olabilir. Bu kart egoyu temsil eder. Serpil’in sıkıntısının bir bölümü de bundan kaynaklanıyor olabilir.

3. Amaç: Kupa Ası
Duygusal düzeyde, Serpil yeni bir şeylere başlamak istiyor. İşini ya da evini değiştirebilir. Sağlıklı olmak
ve iyi bir yaşam arzuluyor, ama bu ortaklığa devam ederek sağlığına yeteri kadar özen gösteremeyeceğinin farkında.

4. Düşünceler ve Duygular: Kılıç Üçlüsü
Serpil sıkıntılarını ve sorunlarım kendisi yaratıyor. İş hayatında üç ortaklar ve her birinin işlerin nasıl yürütüleceği konusunda kendi fikirleri var. Bu da aralarında anlaşmazlık yaratıyor. Serpil^ diğer iki ortağma karşı bir parça kin besliyor olabilir.

5. Geçmiş: Ters Açılan Değnek Onlusu
Geçmişte Serpil, kendisine ağır gelen yüklerinden kurtulamadı. Planlar yaptı, ama üstesinden gelemediği engellerle karşılaştı. Kapana kısılmış gibi hissetmeye başladı ve kendine güveninin kaybetti.

6. Yakın Gelecek: Kılıç Ası
Problem ve sorunlarla ilgili yeni başlangıçlar var. Serpil’e kalp ameliyatı olması gerektiği söylenmişti; bu ameliyat ne kadar kısa zaman içinde gerçekleşirse, onun için o denli iyi olacak.

7. Tutum: Azize
Serpil, sağlığına dikkat etmesi gerektiğini bilecek kadar akıllı bir adam. O ameliyatın neticesinde ortaya çıkacak sonuçlan karşılayacak kadar kendine güveniyor. İyileşme sürecinde kendisine güç verecek bir tutumu var. Kariyer sahibi kansı onu çok destekliyor (Azize).

8. Dışarıdan Gelen Etkiler: Ters Açılan Kupa Kralı
Kupa Kralı ortaklardan birini (Yengeç burcundan olan kişiyi) temsil eder. Serpil bu ortağının işe yeteri kadar özen göstermediğini, onun soğuk ve lakayıt biri olduğunu gözlemlemiş. Bu da onu gün geçtikçe öfkelendiriyor.

9. Umutlar/Korkular: Ters Açılan Değnek Dokuzlusu
Serpil sağlığıyla ilgilenirken ortaklarının işi yürütecek kadar donanımlı olduklarını umuyor. Onun korkusu işi koruyamayacak ve onun yokluğunda aptalca kararlar alacak olmaları.

10. Sonuç: Kılıç Dokuzlusu
Sonuç Serpil’in bir kriz döneminde olduğunu gösteriyor. Kendi korkuları yüzünden ortaklarıyla tartışabilir. Enerjisini daha olumlu bir şekilde yönlendirerek korkularından kurtulmaya harcamalı. Her şey günışı ğmda daha net görünür, çözümler aydınlıkta daha kolay ortaya çıkar.

Özet
Serpil ameliyat oldu ve her şey yolunda gitti! İki hafta sonra Serpil günde birkaç saatliğine olsa da işine geri döndü. Olumlu bir tavır sergilemesi Serpil’e yardımcı oldu.

(5) Yorum Ekli

 1. gokhan21 Eylül 2015 Cevapla
  Parasal durumum icin guzel gunlerim icin
 2. suzan19 Ağustos 2014 Cevapla
  suzan benim bir sıktım var ozaktan biriden haber bekliyoru iyi veyan kötü ban sölermisiniz
 3. aslı25 Haziran 2014 Cevapla
  aşk hayatımda neler olacak kerim seni cok seviyorum anla beni nolur burdan haykırıyorum seni cok seviyorum aşşkım
 4. Aygun10 Haziran 2014 Cevapla
  gelecekde beni neler bekliyor
 5. müjgan20 Kasım 2013 Cevapla
  iş hayatımda terfi tayin vs değişiklik olacakmı?

11 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)