Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TAROT DİLEK AÇILIMI

1. Dileğim nedir?

2. Bu dileğimi hak ettiğimi düşünüyor muyum?

3. Bu dileğime karşıt güçler var mı?

4. Bu dileğimi gerçekleştirmek için bana yardımcı olan güçler var mı?

5. Bu dileğime kavuşmak için yapmam gereken değişiklikler var mı?

6. Bu dilek benim için en önemliler listesinde mi?

7. Sonuç?

Lorna İçin Dilek Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Tılsım Ası (ters)

2. pozisyon: Joker

3. pozisyon: Asılan Adam

4. pozisyon: Tılsım İkilisi (ters)

5. pozisyon: İmparator (ters)

6. pozisyon: Kılıç Yedilisi

7. pozisyon: Aziz (ters)

Yorumlama

1. Soru: Dileğim nedir?

Cevap: Tılsım Ası (ters). Lorna mahalledeki bir olaydan dolayı endişelidir. Her ne kadar mahalle denetleme programına dahil olsa da şartlardan memnun değil ve sorunun giderilemeyeceğini düşünüyor. Lorna aynı zamanda mahallesindeki emlak değerlerinin mahallenin sokaklarında dolaşan istenmeyen şahıslar yüzünden düştüğünü düşünüyor. Taşınmayı düşünüyor, ama kart “para sayesinde atılacak yeni adımlar yok” diyor, bu dönemde böyle bir değişiklik ihtimali yok.

2. Soru: Bu dileği hak ettiğimi düşünüyor muyum?

Cevap: Joker. Lorna herkesin kendisine yardımcı olmasını diliyor, ama boşuna. Komşulardan yardm destek görmeyi hak ediyor, çünkü onlar için de aynı tehlike sözkonusu. Lorna’nın tam zamanlı bir işi var ve on var dört yaşında da bir oğlu. Bunlar onu yeterince meşgul ediyor zaten.

3. Soru: Bu dileğime karşıt güçler var mı?

Cevap: Asılan Adam. Lorna mahalledeki bu işte yer almak toplantılar için çok fazla zaman harcaması gerektiğini biliyor, ama diğerlerinin üzerlerine düşeni yapmadıklarına inanıyor. Kendi isteklerini başkaları için feda ediyor ve bu da onu hasta ediyor. Lorna duygularını ve sağlığını meditasyon ve yaratıcı imgeleme yoluyla dengede tutmaya çalışmalıdır.

4. Soru: Bu dileğimi gerçekleştirmek için bana yardımcı olan güçler var mı?

Cevap: Tılsım İkilisi (ters). Lorna depresyonda çünkü taşınmak istiyor, ama finansal durumu buna el vermiyor. Anlaması gereken şey, bu sorunu taşınmadan çözmesi ve taşındığı yere de yanında götürmemesi gerektiği. Bu kart bütçe yapmayı bilmeyen bir insanı simgeler. Ya Lorna müsrif bir insan ya da para işleriyle kocası ilgileniyor. Para ve sağlık birbirini dengeleyebilir ve herkes bu dengeden nasibini alır.

5. Soru: Dileğimi gerçekleştirmek için yapmam gereken değişiklikler var mı?

Cevap: İmparator (ters). Lorna lider olacak özelliklere sahip olduğunun farkında değil, o bir otorite ve söz sahibi aslında. Birçok insan sorumluluğu başkasına atmaya meyillidir ve Lorna’mn korku, içerleme veya olgun olmayan düşüncelerin görüşünü engellemesine izin vermemelidir.

Belki de bir seçim veya toplantı sonucunda komşularını daha fazla sorumluluk almaya teşvik edebilir.

6. Soru: Bu dilek benim için en önemliler listesinde mi?

Cevap: Kılıç Yedilisi. Bu kart Lorna’mn kendi kendine yarattığı sorunlara işaret ediyor ve bunlar kalıcı değil. Evine iki kez hırsız girmiş ve Lorna evden ne zaman çıksa içi huzursuz oluyor. İnanç sistemi deneyimlerini etkiliyor, ama olaylardaki kendi sorumluluğunu kabul etmeyi reddediyor. Mahalledeki toplantılar için sözcü olmaya uygun, ama seçim kendisinin. Lorna bu grupla birlikte çalışırsa neler olup bittiğini bulabilecek ve bu da onun için en önemli konulardan biri.

7. Soru: Sonuç?

Cevap: Aziz (ters). Lorna içsel güce inanmıyor. Yengeç Burcu. Güvene, emniyete ve yaşamını rahat sürdürebilmeye ihtiyacı var. Bu materyalistik bir bakış açısı ve ruhu da pek rahatlatmıyor. Eğer izin verirse, meditasyon ve yaratıcı imgeleme yoluyla duaları gerçek olacak.

Yorumlar

Lorna okulda psikolog. Kariyerinin yanı sıra göz kulak olması gereken bir ailesi, kocası ve oğlu var. Evini sevmesine rağmen, taşınmak istiyor. Bu açılımda dört büyük Arkana var ve bu da o dönem için Lorna’nm hayatında dört kişinin önemli olduğunu belirtiyor. Arkadaşlarının çoğu farklı mahallelerde oturuyor, belki de her şeyin altında bu yatıyor.

TAROT DİLEK AÇILIMI_0.jpg