Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Dilek Açılımı

Açılan kartlar

1. pozisyon: Tılsım İkilisi (ters)

2. pozisyon: Kılıç Şövalyesi

3. pozisyon: Kader Çarkı

4. pozisyon: Değnek Ası

5. pozisyon: Kılıç Dokuzlusu

6. pozisyon: Kılıç İkilisi

7. pozisyon: Değnek Dörtlüsü

Yorumlama

1. Soru: Fiziksel ve maddi konulardaki tutumum nedir?

Cevap: Tılsım İkilisi (ters). Lilly parayı nasıl kullanacağını bilmediğinin farkındadır. Bütçe yapmaktan hoş-

lanmaz ve maddiyata odaklanmış durumda. Kendisi için olduğu kadar başkaları için de para harcamayı seviyor, bu yüzden açgözlü ve cimri değil.

2. Soru: Duygusal dengemi nasıl sağlarım?

Cevap: Kılıç Şövalyesi. Lilly Aslan Burcu’dur ve oldukça güçlü özellikleri olan bir kişidir. Başkalarına yardım etmeyi sevdiği için, sorunları olan kişilerle ilgilenir ve sonra kendisi de o sorunlara bulaşır. Bununla birlikte kendi meseleleri vardır ve ilk önce onları halletmelidir. Lilly duygularının mantığının önüne geçmesine izin vermek eğilimindedir. Onun yapması gereken kalbiyle aklını dengelemek olacaktır.

3. Soru: Yakında bir yol göstericiyle tanışacak mıyım?

Cevap: Kader Çarkı. Şimdi değişiklik yapma, yolculuğa çıkma ve şans oyunları oynama zamanıdır. Ona yük olan eski iş ya da kişisel bağlantılardan kurtulmalı ve bu can alıcı noktada mutluluğu aramalıdır. Lilly yaşamın bir deneyim olduğunu ve şimdiye kadar yaptıklarının onu bugünkü haline getirdiğini fark etmelidir. Yaşam şimdiye kadar onun öğretmeni oldu, yapacağı değişiklikleri onaylayan bir öğretmen bulabilir.

4. Soru: Aydınlanmamı engelleyen şeyler nelerdir?

Cevap: Değnek Ası. Lilly işinde ve sosyal hayatında yeni başlangıçlar yaşamak ister. Heyecan, coşku ve ilişkiler ister. Bununla beraber aydınlanma, meditasyon, hayır işleri ve kişinin kendi iç dünyasına kulak vermesi aracılığıyla gerçekleşir. Lilly, dış dünyaya odaklanmayı bıraktığı zaman aydınlanmayı bulacaktır.

5. Soru: Şu andaki hayatımda yapmak zorunda olduğum değişikliler nelerdir?

Cevap: Kılıç Dokuzlusu (ters). Lilly sezgilerine güvenme, problemleriyle yüzleşme ve deneyimlerini bilgelik kazanmak için değerlendirme konularında değişiklikler yapmalı. Aslan Burcu ruhani çalışmayla kontrol edilmesi gereken egoyu işaret eder. Lilly’e meditasyon yapması şiddetle tavsiye edilir.

6. Soru: Seçeneklerim nelerdir?

Cevap 6: Kılıç İkilisi (ters). Lilly problemlerini ve sonuçlarını görmek istemediğinden onlarla boğuşmaya devam edecek. Ego ihtiyaçları yüzünden kendini gerçekçi bir şekilde görmekten korkuyor. Hayat ve içinde yaşadığı dünya hakkındaki hayalci yaklaşımı onun maddiyata odaklanmasına yol açıyor. İkisi arasında bir seçim yapmak ve daha ruhani bir bakış açısı kazanmak zorunda.

7. Soru: İç dünyamla ve daha yüce bir güçle olan bağlantım nedir?

Cevap: Değnek Dörtlüsü: Lilly’nin işi ve sosyal faaliyetleri çok doyurucu ve eğlenceli ama iş hayatındaki yetenekleri konusunda kendine duyduğu güveni özel ilişkilerinde gösteremiyor. Lilly içsel benliğiyle temasa geçmeye ve daha yüksek bir kaynağın olduğunu düşünmeye yeni başladı. Onun şu anda manevi yolu takip etmek yerine başka öncelikleri var, şu anda gerçekten istediği şey her ikisine birlikte sahip olmaktır!

Yorumlar

Lily uçuş personelidir ve işinden keyif alır. Başka ülkelere gitmek ve çeşitli insanlarla karşılaşmaktan heyecan duyar. Boşanmıştır, ama günün birinde yeniden evlenmeyi ister. O, şu anda bütün dikkatini maneviyata yönlendirmeye hevesli değildir.

Tarot Dilek Açılımı_0.jpg