Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Denemeleri

Tarotun bu ta anlatıldığı şekilde ileri derecede uygulamaları, en iyi şekilde tecrübesi gelişmiş tarologlarca uygulanarak başarı elde edilebilir. Tarot alanına yeni girmiş olan kişiler de uygulama yapabilirler. Ancak astral arketiplerle ilişkileri zayıf olduğundan “Tarolog ve Sezgiler” konumuzda anlatıldığı şekilde sezgisel bağlantılar da zayıf kalacaktır.

ilk denemelerde hayali gerçek olmayan sorularla denemeler yapmak öğretim amaçlı olsa da sakıncalıdır. Tarotta gerçek yansımalara ulaşılamaz.

Haydi şimdi şöyle bir soru sorup bir bakalım ifadesi,tarot’un tekniği açısından çok yanlıştır. Çünki soru ile kart konumları arasında anlamlı bir ilişki çıkmaz ve açılım üzerinde gerçek bir çalışma olamaz. Ancak ciddi bir soruda, senkronizasyon ile (Eşzamanlı) uygun bir cevap yakalanabilir.

En uygunu tarolog yakın çevresinde bağlantısı olan tanıdıklarının ciddi sorularını not ederek kendi başına çalışmalar yapabilir ve bunların sonuçlarını test edebilir. Başarı ile taroloğun kendine olan güveni artar. Bu çok önemlidir. Çünki astralda başarılı bir tarolog formu oluşmaktadır. Bu form daha sonraki çalışmalarda başarı olasılığını yükseltir.

Bu nedenle taroloğun başarı için her türlü çalışmayı yapması, sezgilerinin artması için anlatılan ritüel gibi çalışmaları ayrıntılı olarak planlayıp uygulaması tavsiye edilir.