Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Açan ile ilgili Sorular

Tarot Açan ile ilgili Sorular


Tarot açan özellikle kendisi için Tarot’a danışacak ise tarot’un tavsiyesine mutlaka uymalıdır. Uymaması halinde eğitmekte ol
duğu şuuraltı, yapılan hareketlerden etkilendiği için, ‘Bu bana inanmıyor’ komutu alarak, şuurüstü ile irtibatını koparır. Semboller aracılığı ile şuurüstüne aktardığı bilgi akışım keser.

 

 
Ayrıca kendisini merak ettiği için zihni soru modundadır. Soru soran ise zihnin akıl bölümü olup şuurüstü bölümündedir. Böylece çalışma sırasında şuurüstü alanında kalır. Oysa kollek tif zihin alam ile irtibatın sağlanabilmesi için bilincin şuuraltına doğru itilmesi gerekmektedir. Bu yetenek ise bazılarında zamanla gelişebilir. Sezgisel Nitelikli bilgiler üzerine gittikçe kaçan bir kız gibidir.

 

 
“Bu nedenle Tarot açan kendi falma bakmamalıdır. Ancak tarot konusunda üçbeş yıl gibi uzunca pratiklerden sonra kendisi için Tarot açabilir. O zaman Tarot’da ustalaştığı ve tarot’un tavsiyesi doğru olacağı için onu uygular. Tarot’un dediğini yapmayacak ise hiçbir zaman kendisi için Tarot açmamalıdır. Başkaları için Tarot açmada bu açılardan bir sakınca yoktur. Şuuraltı tarot’un tavsiyesine uymayan kişinin ne yaptığım bilemeyeceği için hareketten etkilenmez.

 

 
Başka bir husus da Taroloğun kendisi için Tarot açması halinde içinde bulunduğu ruh halinin açılımı etkileyebilmesidir. Bu durumda tarolog ruh halinin ne dereceye kadar sonuçlan etkilediğini kontrol etmelidir. Bu objektif bir kehanetin yapılabilmesi açısından önemlidir. Başkaları için Tarot açmada kendi ruh hali ile ilgili olmadığı için böyle bir sorun yoktur.

(1) Yorum Ekli

  1. Asya21 Şubat 2013 Cevapla
    Açaba doruğumu

19 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)