Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot 7 Kart Dilek Açılımı

Açılan Kartlar

1. pozisyon: Tılsım Üçlüsü

2. pozisyon: Kupa Onlusu

3. pozisyon: Kılıç Kraliçesi (ters)

4. pozisyon: Kupa Prensi (ters)

5. pozisyon: Tılsım Prensi (ters)

6. pozisyon: Değnek Beşlisi (ters)

7. pozisyon: Değnek Prensi

Yorumlama

1. Soru: Dileğim nedir?

Cevap: Tılsım Üçlüsü. Ken bir avukat. Yaptığı işte çok iyi olduğu için kendisinin çok iyi para kazanan hünerli bir usta olduğunu düşünüyor. Ken’in dileği üretken kalabilmek, kendisinin ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek.

2. Soru: Bu dileğimi hak ettiğimi düşünüyor muyum?

Cevap: Kupa Onlusu. Ken bu dileği hak ettiğini düşünüyor. İkinci evliliğini yapmış ve yeni bir aile kurmuş. İlk evliliğinden olan çocukları artık yetişkin ve kendi başlarının çaresine bakabilecek dürümdalar.

3. Soru: Bu dileğime karşıt güçler var mı?

Cevap: Kılıç Kraliçesi (ters). Bu kraliçenin sorunları ve sıkıntıları var ama bunlarla yüzleşmek istemiyor. Evlenmiş ama boşanmış. Bu kart Ken’in kız kardeşini temsil ediyor. Ken’in yeni karısını kabullenmiyor ve aralarında sorun çıkarmaya çalışıyor. Ken bu iki kadın arasında kalıyor ve her zaman da aralarını bulmayı beceremiyor. Ken’in karısı oldukça genç olduğu için kıskançlık da söz-konusu. Neyse ki Ken kız kardeşini iyi tanıyor ve onun ortalığı karıştıran biri olduğunu da iyi biliyor.

4. Soru: Bu dileğimi gerçekleştirmek için bana yardımcı olan güçler var mı?

Cevap: Kupa Prensi (ters). Bu Prens duygusal çöküntü ve hayal kırıklıklarını sembolize eder ama aynı zamanda da büyük umutları da içinde barındırır. Ken’in ilk evliliğinden üç çocuğu var ve oğlunun başı hep dertte. Şimdi Ken’in ikinci bir oğlu daha oldu, o çok küçük ve tatlı. Yeni oğlu onun dileğine ulaşması konusundaki yardımcısı olabilir.

5. Soru: Bu dileğime kavuşmam için yapmam gereken değişiklikler var mı?

Cevap: Tılsım Prensi (ters). Bu Prens eğitimle ilgilenmeyen, hayatta amaçları uğruna adım atmayan ve bağımsız olmak için para kazanılması gerektiğini bilmeyen biridir. Bu kart kolay bir hayatı seçen, otoriteden nefret eden ve uyuşturucuya bulaşmış büyük oğlu temsil eder. Belki de o boşanmadan sonra Ken tarafından reddedilmiş hissediyor olabilir. Ken’in yapması gereken değişiklikler oğluyla ilgilidir. Onu koşulsuzca sevdiğini göstermek bu delikanlıya yardımcı olacağı gibi Ken’in de dileğinin gerçekleşmesi için bir adım olacaktır.

6. Soru: Bu dilek benim için en önemliler listesinde mi?

Cevap: Değnek Beşlisi (ters). Ken bu hayatta çok şanslı olduğunu düşünüyor, ama ilişkisinin her zaman bu kadar iyi gitmemesinden korkuyor. Finansal başarı için dilekte bulunması olumlu ve varlık edinerek şartlarının değişmeyeceğini biliyor. Ken’in sağlığı da gayet iyi ve olumlu düşünmeye devam ettiği sürece de böyle kalacağından şüphe yok.

7. Soru: Sonuç ne olacak?

Cevap: Değnek Prensi. Bu Prens çok güçlü, bağımsızlık ve yeni deneyim arayışı içinde. Ken bunun kızlarından biriyle ilgili olduğunu düşünüyor. Onunla gurur duyuyor. Diğer kızıyla da sorunu yok. Ken yeni evliliğinden olan oğluyla da bir kez daha baba olma şansını yakaladığının bilincinde ve bu defa daha doğru kararlar vermeyi umuyor.

Yorumlar

Ebeveyninden biri ellili yaşlarındayken yeni bir aile kurmak hiç de kolay değil. Ken bütün çocuklarını seviyor, ama büyük olanlarla her zaman ilgilenemiyor. Anne babalar ve çocuklar birbirlerinden çok şey beklerlerse, bu hayal kırıklığı yaşamalarını kaçınılmaz kılar. İnsan elinden geleni yapmalı, Ken de bu aralar öyle yaptığını düşünüyor.

Tarot 7 Kart Dilek Açılımı_3.jpg

Tarot 7 Kart Dilek Açılımı_1.jpg

Tarot 7 Kart Dilek Açılımı_2.jpg