Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Şubat doğumluların aylık tarot falı

logo Geçen ay yaşadığınız duygusal gerilimler bu ay farklı bir hal alı I Biraz daha hassas olacağınız ve kendinizde değiştirmek istediğinizyönleri değiştirme fırsatı bulacağınız bir ay. Daha çok kendi içinizde yaşayacağınız duygular ve yansıtmayıp kendinize saklayacağınız düşünceler sevdiğinizin de dikkatini çekecek. Kızgınlıklarınızı ya da sizi rahatsız eden durumları net olarak ifade etmeye çalışın. Aksi taktirde, tepkinizi sizi asıl rahatsız eden konuda değil de herhangi bir olaya gösterebilirsiniz. Bu da ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Fazla alıngan olmamaya ve olayları objektif olarak değerlendirmeye çalışm. Olumlu yaklaşımınızla anlayışınız gelişebilir.

Bu ay parasal konulara ilişkin daha tutumlu davranmak isteyebilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yanlış harcamaları değerlendirebilir, ekonomik durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Ancak sizi harcama yapmaya yöneltecek bazı koşullar gündeme gelebilir. Bunun yarattığı gerginliğin yanlış kararlar vermenize ve gereksiz harcamalar yapmanıza neden olmaması için daha planlı olmaya ve ani kararlar almamaya çalışın.

Ay ortasından itibaren enerjiniz artıyor ve sağlığınız sizi memnun ediyor. Bu sayede iş ve özel yaşamınızda daha aktif olabilecek ve kendinizi zinde hissedeceksiniz.