Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Sınırda yaşayan Hayvantar Kuzgun ve Karga

Sınırda yaşayan Hayvantar Kuzgun ve Karga
Kuzgun hayvanlar âleminin elçisidir. Kuzgun ve yakın akrabası karga Şamanlarm en büyük dostlarıdırlar. Bu hayvanlar ruhların geri getirilmeleri ve reenkarnasyonda büyük rol oynarlar. Kuzgun canlılar ve ölüler âlemlerinde sürekli gezer ve mesajlar taşır. Bu hayvan insana bilinmezden korkmamayı ve uzaklara seyahat etme cesaretini öğretir. Kuzgun cesur fakat ihtiyatlı bir hayvandır, ruh ve beden hastalıklarına şifa verir.
Bilim adamları kuzgun ve kargaların kuş dünyasının en akıllı hayvanları oldukları konusunda hemfikirdirler.

 

 

Bu zeki hayvanlar ayrıca şakadan hoşlanırlar, saymayı bilirler ve alet kullanabilirler. Kargalar ömür boyu tekeşli yaşarlar. Karga çiftinin dişisi ve erkeği yuvayı beraber yapar, yavruları beraber büyütürler. Yavrular anne ve babayla birkaç yıl yaşarlar. Bir karga grubuna katılmak isteyen
genç erkek kuş en yaşlı dişiye hizmet etmek zorundadır. Kargalar insanlardan korkmazlar ve kolaylıkla iletişim kurarlar. Onlarla bakışmanız bile sizi anlamalarına yeterlidir. Bir karga veya kuzgunu gagasında yiyecek taşırken görmek zenginliği müjdeler. Hele ağzında yemek olan kuş size dönüp bakarsa mesaj m gücü daha da yüksektir.
Yılan
Yılanlar doğada vücudu en fazla toprakla temas eden hayvanlardır ve bu yüzden yerkürenin bilgeliğini içlerinde barındırırlar ve onun sırdaşıdırlar. Periyodik olarak deri değiştiren yılanlar ayrıca yeniden doğuşu ve canlanmayı sembolize ederler. Yılanlar insanlara sağlık, üreme, bilgi ve para konularında rehberlik ederler.
Bu hayvanlar insanlara bağımlı değillerdir ve tüm sadakatleri yerküreyedir. Kuzgunlar ve kargalar insanlara gönüllü hizmet ederken yılanlar insanlardan uzak dururlar. Onlardan yardım almak için ilk teması sizin sağlamanız gerekir. Yılanın bıraktığı deri, aynen karga tüyü gibi, bu tip uygulamalarda çok önemli bir araç kabul edilir. Böyle bir yılan derisi bulduğunuzda kesinlikle saklayın. Sınırda yaşayan hayvanlara zarar vermek çok kötü kabul edilir. Ancak özellikle yılanlara verilen zarar size en kötü karmayı getirecektir.
Yılanın değiştirdiği deriyi kemerinize takabilir veya parçalara bölerek keselere koyabilirsiniz. Karga tüyleri ise psişik odaklanmayı sağlarlar. Karga tüyü elde etmenin en iyi yolu onları beslemektir. Beslediğiniz karga size muhakkak tüyünü bırakacaktır.