Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Seks Hayatınıza Renk Katın

Sevişme öncesinde ve sevişme sonrasında iyi zaman geçirdiğinize emin olun. Yalnızca sevişme sırasında değil, sevişme öncesinde ve sonrasında da iyi zaman geçirin. Eşlerin birbirini kucaklaması, sevgi ve şefkat göstermesi çok önemlidir.

Araştırmalar, aynı eşle daha fazla ve daha iyi seksin, mutluluğun anahtarı olduğunu ortaya koymaktadır. BBC’nin mutluluk vaizi Richard Reeves, “Çoğu insan için daha fazla seks, daha fazla paradan daha çok mutluluk getirmektedir,” yorumunda bulunmaktadır. Richard, Slough’u Mutlu Etmek aö\\ televizyon programının çekimleri sırasında son derece cesurca bir davranışta bulunarak “seks kampanyası” hazırlamıştır. Araştırmasının bir bölümü olarak bir berber dükkanını, kadın kuaförünü, seks mağazasını ve futbol kulübünü gezmiştir; bunların hepsi de toplumun “günah çıkartma uzmanları” olarak ad landırdığı insanlarla ile doludur. Nitekim, bu insanlar, hayatımız ile ilgili bir takım sırları paylaştığımız insanlardır.

Richard, daha fazla partner ile birlikte olmak isteyenlerin erkekler değil kadınlar olduğunu büyük bir şaşkınlıkla görmüştür. “Buna çok daha fazla hazır ve bu konuda çok daha dürüstler. Tavırları şöyle: ‘Yalnızca bir kez yaşıyoruz; bu nedenle durulup da bir ilişkiye kök salmadan önce ne kadar deneyim yaşasan o kadar iyidir.’ Diğer yandan erkekler, hayatlarında yalnızca tek bir kadın olmasını istediklerini ve on la bunla yatmaktan hoşlanmadıklarını iddia etmektedirler. Belki de eşleri ya da kız arkadaşları kendilerini izlerken daha sevimli görünmek istiyor olabilirler. Erkeklerin bu tür bir cinsel olgunluk düzeyine ulaştıklarına inanmakta gerçekten de zorlandım; işte bu nedenle de daha gerçekçi bilgiler alabilmek için futbol oyuncularının soyunma salonu konuşmalarını dinlemeye karar verdim.”

Richard, sorun yaratan asıl şeyin, erkeklerin bu şekilde gerçek düşüncelerini saklamaları olduğuna inanmaktadır. “Erkeklerin belki de biyolojik olarak ama daha da önemlisi sosyal açıdan, sekse temel ilgi alanları ya da mutluluk kaynakları olarak yaklaştıklarına inanıyorum.

logo