Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


SAVAŞ ARABASI VII (DURUM) ASILAN ADAM XII (Mücadele)

SAVAŞ ARABASI VII (DURUM) ASILAN ADAM XII (Mücadele)Durumumuzdaki problemin bir kısmı; başkalarının veya durumumuzun gösterdiği gibi, bağımsız olma ısranmızdır. Gelişen olaylar, mutlaka iradelerin savaşını içerir. Çözüm bulma isteğinin böyle zamanlarda çok güçlü olması, sorunumuzla ilgili birisinin, problemi ortaya çıkarmasını sağlamış olabilir.

Savaş Arabası kartı, kontrolün kimde olduğunun; sorunumuzun çözümünü, ne dereceye kadar etkilediğini sorguluyor. O, ayrıca mücadelede Asılan Adam’a bağlıdır. Çünkü bize, değişik bakış açımızın, yolumuzu bulmamıza yardım edeceğini söylüyor ve “Bir dakika bekleyin, düşünebilmeniz için durumdan uzaklaşın ve hükmü erteleyin” diyor. Ayrıca, Asılan Adam, çözüme varmak için başka metodlar olduğunu söylüyor.

Her iki kart doğal olarak, bizim “Savaşımızın” daha üstün, ahlaki ve aydınlık pozisyonda olduğunu söylüyor. Mücadelemizin önemli yönü, durumumuza başka açıdan bakmamız gerektiğini, belirtiyor. Bu, Korkunç bir düşünce tabii ki fakat, onu dürüstçe kullanırsak bize daha çok güç verecek ve fırsat yaratacaktır.

İstediğimize ulaşmak için gereken disiplinimiz var. (Savaş Arabası) Fakat üeriye odaklanmamız, geçen sahneyi kaçırmamıza sebep olabilir. Yolculuğun kendisi, (Bir çözüme varma işlemi) bize huzur ve zevk verebilir ve bir başka açıdan baktığımızda, disiplin olduğunu görürüz. Fakat, bizim gerçekten dünyamıza nasıl bakacağımızı, seçme şansımız vardır.