Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Satürn Başak burcunda 2015

indir (2)SATÜRN BURCUNUZDA!

Korkulan öğretmen Satürn Başak burcunda 2015 ve 2016 yılarında konaklayacak.

Başak burcu Satürn’le iyi anlaşır. Disiplini sever ve öğtüm’ün zorluklarına maruz kalmayacaksınız, tam tersine hediyelerinden yararlanacaksınız. Üstelik geçtiğimiz yıllarda yoran Satürn açıları bu yıl yerini hoş açılara bırakıyor. Bundan en fazla yararlanan burç olacaksınız.

Balık burcunda yol alan Uranüs ile Satürn Kasım 2015’de karşı karşıya gelecek. O günlerde çeşitli zorluklar ve gerilimli ruh halleri sizi bekliyor olacak. Bir yanınız yenilik dilerken diğer yarınız geleneksel olanla bütünleşme arzusu duyacak. Geçmişin köklü etkilerini üstünüzde taşımak isterken, geleceğe yol alan süratli gemide olmak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi eyleme çevirmek bu dönemde kolay olmayabilir.

Bu açı toplumları etkileyebilir ve şiddetli çatışmalar yaşanmasına neden olabilir. Haksızca bastırıldığını ve susturulduğunu düşünen gruplar, özgürlük ilan edebilirler. Bu bir başka esaretin başlangıcı anlamı taşıyabilir.

renmekten keyif duyar. Üstelik çalışkandır. Bu nedenle Burcunuzda ilerleyen Satürn yıl boyunca Oğlak burcunda yol alan Jüpiter’le destekleyici muhteşem bir açı altında olacak. Uranüs’ün gerilimli etkisinden kurtulmak için yönünüzü yakın ilişkilerinize değil, aşka ve yaratıcılığınıza çevirmelisiniz.