Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Saç Renginden Karekter Analizi

Cevap almak istediğiniz sorularınızı alttaki yorum alanından yazıp sonra falınıza bakın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz gibi."

• “SİYAH”

Çok etkili bir görünüşünüz var. Her konuda dayanıklı vesabırlı bir yapıdasınız. Bu arada kuşkularınız ön planda, başkalarının söyledikleri sizi pek ilgilendirmiyor, sizin bildikleriniz hissettikleriniz hepsinden önemli. Herkese yardım etmekten mutlu olan karşı tarafa güven veren yapınız var. Bunun yanı sıra çok hassassınız. Ruh halinize her zaman dengeleyebiliyorsunuz, yenilgilere pek faz paya vermiyorsunuz. Hep yarınların sizce bir önceki günden daha farklı olacağına inanıyorsunuz. Mutsuzluğu, mutluluk kadar doğal görürsünüz, umutlarınız asla yetirmeyen birisiniz. Güzel günler yolda sizi bekliyor.

Şanlı renkleriniz: Uçuk sarı, mavi, yeşil.

Şanslı günleriniz: Pazar, salı, cumartesi.

Şanslı sayılarınız: 4, 6, 7

• “SARI”

Siz kendinizi hep hassas terazide ölçmüşsünüz. Sanki hayata hep kırılacak, üzülecekmiş gibi bakıyorsunuz. Kendine has yaşıyorsunuz. Başkaları sizin için önemli ama siz çok daha önemlisiniz. İşiniz olduğu zaman etrafınızdakileri aramaya başlarsınız.
Eğer işiniz yoksa fazla önemsemezsiniz. Çok duyar lısınız en ufak olaylarda bile kendinize paye çıkarabiliyorsunuz, bu da sizi yıpratıyor. Güzel sanatlara karşı duyarlısmız, eğer fırsatınız oldu mu, güzel sanatların her konusuyla yakında ilgilenirsiniz. Bu ve bazı konularda sizinle hem fikir olan, arkadaş bulamama sıkıntısı içerisindesiniz. Bunun yanı sıra sevdikleriniz, dostlarınız sizin için çok önemli onlar için her şeyi yaparsınız. Bahar ayları sizin için büyük önem taşır, çünkü bahar aylarında hep gündeme çıkar, daha sonra büyük bir öfkeyle umutlarınızı bir başka bahara bırakırsınız. Elinize büyük paralar geçer, umutlarınızın gerçekleşmesi an meselesi. Mutluk ve sevgi sizin çok yakınınızda duruyor.

 

Şanslı renkleriniz: Pembe, siyah, mavi

 

Şanslı günleriniz: Salı, perşembe, cuma.

 

Şanslı sayılarınız: 4, 7, 9

• “KUMRAL”

Güneşli hava hep size cazip gelir. Genelde enerjinizi hep bu aylarda harcarsınız, bütün yatırımlarınız bu aylarda yapmanızın kendiniz için çok daha hayırlı olduğunuzu düşünüyorsunuz. Özellikle sevgilinizle bu aylarda gezmeyi, baş başa deniz kenarında olmaya çok seviyorsunuz. Bu aylarda iş sizin için ikinci plana atılsa da, iş sorumluluklarınızın farkındasınız. Arkadaşlarınızla bu yüzden aranız açılıyor, ama siz onlann gönlünü almasını çok iyi biliyorsunuz. Sevgi sizin için her şeyden önemli, sevgiyi yakaladığınıza kendinizi inandırmaksınız. Yeryüzünde başaramayacağınız hiç bir şey yok öyle ki, dünyanın merkezi siz siniz her şey elinizin altında yönetiliyormuş gibi hissediyorsunuz. Bunu yanı sıra bir bebek gibi hassas ve gururlusunuz, çoğu zaman bu huyunuzu kendiniz dahi sevmiyorsunuz ama bazen de işe yarıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen fikirlerinize saygı duyulan birisiniz, sizinle birileri tanıştı mı ömür boyu bu arkadaşlıklarını sürdürmek isterler. Ailenize düşkünsünüz. Parasal yönden çok rahatlayacağınız bir işe gireceksiniz. Mutluluk biraz uzaklaşmış ama yakında güzel mutlu bir haber alacaksınız.

Şanslı renkleriniz: Beyaz, krem, sarı,

Şanslı günleriniz: Pazar, pazartesi cuma

Şanslı sayılarınız: 2, 1,9,

• “BUĞDAY”

Hayatı çok seviyor, yaşamdan zevk alıyorsunuz. Hayatı yaşamaya değer glarak görüyorsunuz. Çünkü yapacak bir çok güzellik ve yenilik olacağını düşünüyorsunuz. Sevmek ve sevilmek sizi için ön planda, hayatı daha değerli kılan unsunlar olarak bakıyorsunuz. Yolculuk ve değişikliği çok seviyor, yeni ülkeleri tanımak istiyorsunuz, Aileniz sizin için önemli yalnız olmaktan hoşlanmıyorsunuz. Mutlaka yanınızda birileri olmalı, ailenizle yaşamayı seviyorsunuz. Yeniliklere açık hep ileriyi gören birisiniz, kendi çıkarlarınız kadar başkalarının çıkarlarında sizin içinde önemli. Oldukça dolu, dürüst ve çevrenize karşı saygılı olan iyi bir karakteriniz var. Eğer kendinizi işinize verirseniz başarı elde ediyorsunuz. Biraz sabırsızsınız, ani kararlar alıyorsunuz. Bir karara varmadan önce iyice düşünmeyi öğrenmelisiniz. Geleceğiniz başarılarla dolu olacak.

Şanslı renkleriniz: Pembe, mavi, siyah ve mor.

Şanslı günleriniz: Salı, perşembe, cuma.

Şanslı sayılarınız: 6, 8, 9.

• “KIZIL”

Kendinizi herkesten çok farklı görüyorsunuz. Çünkü hayata renkli bakıyorsunuz, günlerinizi renklerle bütünleştiriyorsunuz. Umutlarınız renkli. Sevecen görüntünüzün farkındasınız bunu kullanmasını çok iyi biliyorsunuz. Her zaman arkadaşlarınız sizin için çok önemli, çevrenizdekilere fazla güvendiğinizden bütün içinizi onlara döküyorsunuz. Bazı kötü kalpliler sizin bu açık yürekliliğinizi kullanabiliyorlar, dikkatli olun. Arkadaşlarınıza dikkat edin. Onların amacı sizin gücünüzden ve bilgilerinizden yararlanmak. Ama bunun yanı sıra sizi koruyan ve seven insanlar da çok fazla. Kitap okumaya, gündemi takip etmeye bayılıyorsunuz. Sanki dünyayı siz kurtaracakmış gibi konuşmaya, fikirleriniz ön plana çıkarmaya heveslisiniz, bazen de içinize kapanık duyarsız bir tavır alıyorsunuz. Para sizin için çok önemli, paranızın varlığı size güven veriyor. Parasızlık sizde büyük bir hasar açar korkusuyla oldukça tutumlu davranıyorsunuz. Güzel günler için fazla uğraşmanıza gerek yok, elinizin altında güzel projeler sizi bekliyor.

Şanslı renkleriniz: Sarı, gri, yeşil.

Şanslı günleriniz: Cuma, cumartesi, pazar.

Şanslı sayılarınız: 4, 7, 8.

• “KESTANE”

Her dönemin insanısınız, her yaştaki insanlarla iyi anlaşıyor onlar iletişim kurmayı biliyorsunuz. Onlar da sizden çok hoşlanıyor, bu yüzden hiçbir zaman yalnız kalmak gibi bir endişeniz olmasın. Siz istedikten sonra etrafınızda umduğunuz çok daha fazla insan olduğunu göreceksiniz, kafanızda her zaman yeni düşünceler çiçekleniyor ve sık sık fikir değiştiriyorsunuz. Enerji dolusunuz ve bir kuş gibi daldan dala konuyorsunuz.. Dış dünyanız geniş olduğundan bulucu bir zekaya sahipsiniz. İşinizde sürekli yenilikler yapmak istiyorsunuz. Bu yüzden işverenle zaman zaman tartışmalar yaşanıyor. Fakat öyle bir ortam yaratmışsınız ki, sizin fikrinizi almadan yapamadıklarını görüyorsunuz. Siz yeni atılım lar yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz, bu atılım lar sizi yaşama bağlıyor, mutlu olmaya ve mutlu etmeye çok seviyorsunuz. Eğer kendinize göre bir eş bulabilirsiniz, dünyanın en iyi ev hanımı ve iş kadını olursunuz. Çocuklarda sizin için önem aile yaşamının kutsallığına inanıyorsunuz.

Şanslı renkleriniz: Narçiçeği, mavi, turuncu.

Şanslı günleriniz: Pazar, perşembe, cumartesi.

Şanslı sayılarınız: 6, 7, 9.

• “KINA”

Çok değişik ve kendine has bir insansınız. Farklı özelliklere sahip biri olmanız sizi farklılaştırıyor. Bunun farkında olmanız yapınıza da yansıyor. Birlikte olduğunuz insanın da en az kendiniz kadar özelliklere sahip olmasını istiyorsunuz. Eğer bu özellikler
yoksa, hayatı hem kendinize hem de karşınızdakine zehir ediyorsunuz. Biraz daha esnek düşünebilirsiniz. Giyiminize çok özen gösteriyorsunuz, her zaman farklı olmaya çalışıyorsunuz. Öte yandan, gururlu, tutkulu ve hatta çevrenizdekilere göre biraz da kendini beğenmiş bir insansınız. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini istiyorsunuz. Kendinizi aşırı yıpratıyorsunuz. Zaten sinirli bir yapınız var. Başarısızlıklarınız sizi iyice sinirlendiriyor. Sonuçta hasta yapılı bir insan oluyorsunuz.

Şanslı renkleriniz: Mavi, gri ve beyaz.

Şanslı günleriniz: Pazar, pazartesi, perşembe.

Şanslı sayılarınız: 2, 4, 8.

• “BEYAZA YAKIN SARI”

Alımlı bir yapınız var. Olaylara bakış açınız çok farklı, hep iyi tarafından bakıyorsunuz. Olumsuz olduğu zamanda, dünyanın en mutsuz insanı oluyorsunuz. Olumsuzluklara karşı sabrınız yok, olumlu olmasını da beklemeniz yanlış olur. Bazen kadife gibi yumuşak bazen de sert ısırgan gibi dokunduğunuz yerde iz bırakan bir yapınız var. Eşref saatlerinde iyiliğinize diyecek yok. Dostlarınız ve sevdiklerinize karşı anlayış gösteriyorsunuz. Heyheyleriniz geldiği zaman şimşek gibi çakıyorsunuz. Buna rağmen güvenilir ve sağlam bir dostsunuz. Aile ortamında iyi bir eş, iş hayatında iyi bir elemansınız. Başarınız biraz hayat arkadaşınızın, işyerinde ise sizi çalıştıran elemanın yöneticiliğine bağlı. Üstünüze gelirlerse iki kat tepki gösteriyorsunuz. Mutlu olmanız içinse biraz daha beklemeniz sabır etmeniz gerekiyor, hiçbir şeyin kolay olmadığını da bilmeniz gerekiyor, başarı sizin.

Şanslı renkleriniz: Mavi, uçuk pembe, siyah.

Şanslı günleriniz: Perşembe, cuma, pazar.

Şanslı sayılarınız: 6, 7, 8,

• “ACIK KUMRAL”

Fazla soğukkanlı bir yapınız var ve bu durum et rafmızdakilerce şaşkınlıkla karşılanıyor. Siz olayların etkisini kendi içinizde cok voğun düşünen insansınız. Bunu dışarıva yansıtmayı düşünmüyor sunuz. Bunun tek nedeni insanları kendi olaylarınızla üzmemek. Aşırı duygusalsınız. Son derece de ürkeksiniz. Zengin bir hayal dünyanız ve hayal gücünüz var. İşiniz güzel sanatlarla ilgiliyse veya işinizi bövle bir alanda seçerseniz daha cok başarılı olursunuz. Düş kırıklığıyla dolu günler geçirmişsiniz. Bu düş kırıklıklarında sizin tıpkı kar kümeleri gibi doruklarda hayatınızı sürdürmenizin, hep gerçekleşmesi çok zor büyük idealler peşinde koşmanızın da payı var. Gezmeyi hiç ulaşılmayan yerlerde dolaşmayı seviyorsunuz. Tek hayaliniz romantik biriyle hayatınızı paylaşmak. Umutlarınız hep yükseklerde, yarınlarda bolluk ve bereketli günler sizi bekliyor.

Şanslı renkleriniz: Mavi, lacivert, nefti yeşil.

Şanslı günleriniz: Perşembe, cuma, pazar.

Şanslı sayılarınız: 5, 8, 9.

• “KUZGUNİ SİYAH”

Kendinize çok güveniyorsunuz. Büyüklerinize karşı son derece saygınız var. Bir iş yaptığınız zaman, aile büyüklerinin fikrini almadan, yapmıyorsunuz onların fikirleri sizin için çok önemli. Hayatı seviyorsunuz, yaşanması gerektiğine inanıyorsunuz, sürekli sevgi arayışı içindesiniz Kendinizi gösterebileceğiniz, açılabileceğiniz bir ortam bulduğunuzda neşeleniyor, bütün yeteneklerinizi ortaya koyuyorsunuz. En küçük bir eleştiri yapıldığı taktirde ürkek kabuğunuza çekiliyorsunuz. Geçmişte belki de hayatınıza yeni bir yön verebilecek önerilerle karşılaşmışsınız da ürkek yaratılışınız nedeniyle kılı kırk yararak olumsuz cevap vermişsiniz. Aynı şeyi gelecekte de yapmayın. Fazla şüpheci ve kuruntulu olmayın. Risklerden bu kadar korkarsanız hiçbir yere varamazsınız. Asla yükselemezsiniz.

Şanslı renkleriniz: Kırmızı, sarı, pembe, yeşil.

Şanslı günleriniz: Cuma, cumartesi, çarşamba.

Şanslı sayılarınız: 4, 6, 8.

• “AÇIK KESTANE”

Mantıkla hareket ediyorsunuz. Böyle davrandığınız sürece, hata yapma olasılığınız yok denecek kadar az. El beceriniz çok fazla, resim yapma kabiliyetiniz var. Ön plana çıkarmıyorsunuz. Başkalarının işlerini hiç beğenmiyorsunuz, her zaman kendi yaptığınız daha doğru ve güzel başka türlü olamaz gibi düşünüyorsunuz. Kendinizi çok beğendiğiniz için yaratıcı özelliğinizi dışa vurmuyorsunuz. Bilinçli ve zekice kararlar veriyorsunuz. Fikirlerinizi herkese
onaylatıyorsunuz. Güzel konuşma yeteneğiniz var. Soğukkanlı ve gerçekçisiniz. Alaycı bir yapıya sahip olmanız hem size hem de çevrenize zarar veriyor. Bu yüzden geçmişte bazı dostlarınızın kalbini kırmışsınız. Böyle olmasına rağmen onlar sizi seviyorlar. Yarınlarda onların kalplerini kazanmaya çalışın. Mutlu ve ekonomik yönden rahat bir hayata yalnız kendi yeteneklerinizle değil, çevrenizdekilerin yardımıyla kavuşabileceğinizi unutmayın.

Şanslı renkleriniz: Turuncu, açık mavi, gri.

Şanslı günleriniz: Perşembe, pazar, pazartesi.

Şanslı sayılarınız: 1, 2, 4.

Tarot falı