Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada çuvaldız, dadı, keçi ve dağ görmek

ÇUVALDIZ: Çuvaldız görmek, eşinizin yakında bir kız çocuğu doğuracağına, bu rüya bir erkek tarafından görülmüş ise. yakında bir yolculuk yapacağına işaret sayılır.

DADI: Çocuk bakıçısı yani dadı görmek, çok güvenilen bir kimse tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınıza, dadının çocuğu gezdirdiğini görmek, aleyhinizde bazı dalavereli işler döndürülmekte olduğuna ve bu yüzden uyanık olmanız gerek tiğine işarettir.

DAĞ KEÇİSİ: Dağ keçisi görmek, haddini bilmez bir arkadaşınızın sizin yokluğunuzdan faydalanarak menfaat lerinizi kötüye harcamakta olduğuna, bir dağ keçisi avladığınızı görmek, hakkınızda dedikodular yapan bir yakınınızı suçüstü yakalayarak onu utandırdığınızı ve bundan sonra bir daha böyle hareketlerde bulunmayacağına teminat verdiği için onu affettiğinize işarettir. Aynı zamanda ailenizin başında bir uğursuzluğun dolaştığının da işaretidir.

DAĞ YOLU: Dağ yolu görmek, sıkıntılarınızdan kurtulmaya, yahut kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

DAĞ: Rüyada görülen dağ. şanı yüce, dehşetli ve şöhretli, her emrini yerine getiren iktidar sahibi bir kimsedir. E>u bakım dan dağ hakkında görülen rüyalar da bütün bu semboller göz önüne alınarak yorumlanma!ıdır.

logo