Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada adam, aday, adım ve doğal afet görmek

logoADAM Bir kimse ile kavga etmek ya da onunla herhangi bir şekilde karşı karşıya gelerek tartışmak, evinizde kısa sürecek bir geçimsizlik çıkacağına işarettir. Adamı öldürdüğünüzü görmek, hakkınızda sizi çok etkiliyecek dedikodular yapıldığına. bir kimseye iyilik ettiğinizi görmek, dostlarınızın ya da amirlerinizin sizin için iyi hisler beslediğine, yaşlı bir kimse ile karşılaştığınızı görmek, kedere ve üzüntüye düşeceğinize, genç bir kimse ile konuştuğunuzu görmek, aşk hayatına başlayacağınıza yorumlanır.

ADAPTE: Yazılmış bir kitaptan ‘faydalanarak bir eser yazdığınızı görmek, başkalarını taklit etmek huyundan vazgeçmeniz gerektiğine işaret sayılır. Aynı zamanda bir eseri okuduğunuzu ve notlar aldığınızı görmek herhangi bir işe başlarsanız mutlaka başaracağınıza işarettir.

ADAY: Herhangi bir dernek üyeliğine aday olduğunuzu görmek, eğer gerçekten aday iseniz seçimi kazanacağınıza, değilseniz hayatta çok başarılı olacağınıza işaret sayılır.

ADIM: Bir yeri adımlamak, iş hayatınızda zamanla yüksele ceğinize ve başarılı olacağınıza işaret sayılır. Yüksek ve ince düşünce içinde yol alan kişilerin huzur ile hayatlarına devam edeceklerini gösterir.

AFET: Bulunduğunuz yerin sel. yangın ve zelzele gibi afete uğradığını görmek, iş hayatında ya da sosyal hizmetlerinde çok büyük bir hata işlediğine, bu hatasını tamir etmezse büyük bir felakete maruz kalacağına bu yüzden çok dikkatli olması gerektiğine işarettir.