Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rüyada Açelya, Açgözlülük, Açıkgöz Ve Açlık Çekmek

logoAÇELYE Bütün çiçekler iyiye yorumlanır. Saksıda görülen çiçekler iy bir kısmetin olacağına işarettir. Bir kız rüyasında çiçek görürse iyi bir evlilik yapacağına, beyaz veya kırmızı açelya görülmüşse aşk evliliği yakın demektir. Gördüğünüz rüya eğer bütün çiçeklerle İlgiliyse parasal konularda iyi bir haber alacağınaza İşarettir.

AÇGÖZLÜLÜK: Açgözlülük yaptığınızı görmek, gönlünüzdeki üzüntüden maddi ve manevi zaralardan çok sakınmanız gerektiğini gösterir. Aynı zamanda sizi diğer insanlardan ayıran en önemli şeyin, ait olma güdüsünün sizde fazlaca gelişmemiş olduğunu da ifade eder.

AÇIKGOZ Bir hususta açık gözlülük yaptığınızı ya da açık göz bir kimse ile karşılaştığınızı görmek, ihtiyatsız ve tedbirsiz davranışlarınızın yüzünden bir çok zarara uğrayacağınıza ve bu sebeple çok dikkatli olmanız gerektiğine delil sayılır. AÇIKLAMA Başkalarına gösterdiğiniz iyilik ve kötülüğün sizin kişiliğinizi oluşturduğuna işaret eder.

AÇLIK Açlık çektiğinizi görmek, sağlığınızın bozulacağını gösterir. Aynı zamanda geçim sıkıntısı çekebileceğinizin işaretidir. Eğer açlığınızı bastırdığınızı görüyorsanız sıkıntılar çekeceğimiz ama kısa bir sürede onları aşacağınıza yorumlanır. Gönül ilişkilerinde dikkatli olmanız gerekir.