Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Ruhsal Zekânın Yedi Basamaklı Yolculuğu

Karadelikler ve Bebek EvrenlerRuhsal zekânın yedi basamaklı yolculuğunda , kendi özümüzde var olan bilgeliği yeniden kurulurken kimliğimizin yarattığı engeller kendiliğinden yıkılır. Bu yolculukta yapım ve yıkım eşzamanlı yürür.

Kendi varlığımızla ilgili sahip olduğumuz düşüncelerin bir uydurmaca, bir kılıf, zorla üzerimize monte edilmiş bir kimlik olabileceğini kabul ettiğimizde ergenlik dönemine has ve ergenlikten yetişkinliğe bir kapı aralayacak olan özgürlüğü yaşamaya başlarız.

Bu özgürlüğe erişme fırsatı aslında bakmayı hiç düşünmediğimiz bir yerde; tam da problemlerimizin arasında, yaşadığımız hayatın tam göbeğindedir.

Birazdan bu yolculuğun yedi basamaklı hikayesini göreceksiniz. Yeri geldiğinde hayatın değişik evrelerini anlattığımız bölümlere dönüp bakmak ve sonra okumaya devam etmek faydalı olabilir. Uç aşamalı gerçek durumu zihnimizde tertip ettiğimiz her bir an, birleşik tek bir düşünce sürecine giden yolu zihnimizde kurmuş oluruz.

Zihnimizin kavrama yeteneğini geliştirecek ne kadar alıştırma yapılırsa, zihnimizin bütünsel yapısını kavratacak zekâmızın varlığı o kadar güçlenir, gündelik hayatımızın kalbinde yatan gerçekliği görmemiz o kadar mümkün hale gelir. Yedi adımlı bu yolculukla, sizi ruhsal zekânıza götüren yolu zihninizde kurmuş olacaksınız.