Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


RUHSAL ZEKANIN YEDİ ADIMI

Kendi Önyüklemeleri SayesindeBirinci Adım: Farkuıdalık Kayıp olduğumuzun, hayatm anlamından bir haber olduğumuzun bilincine varırız. Bu içsel “bilinmezlik” duygusu, gerçekte kaçacağımız bir başka zekânın yokluğundan kaynaklanır. Demek ki kaçmak yerine, içsel yolculuğumuzun zorlu ilk adımını atmış bulunuyoruz.

ikinci Adım: Anlam içinde sıkışıp kaldığımız boşluktan bizi kurtaracak kapının anahtarını bulmamızı sağlayacak büyük resmi keşfederiz.

Üçüncü Adım: Değerlendirme Anahtarları deliğe yerleştirip kilidi çeviririz.

Dördüncü Adım: Odaklanma Kapıyı içemize doğru açarız ve kapının öte yanında bulunanların bize erişebilmelerini sağlarız.

Beşinci Adım: Bakış Açısı Büyük resimden gelen yeni ışığın ‘görebilmemizi’ sağlayacak şekilde içimizi aydınlatmasına izin veririz.

Altıncı Adım: Geleceği Planlama Yeni benlik düzeyimizi önümüzde uzanan yeni alanlara yansıtan planlar yaparız.

Yedinci Adım: Misyon Genişleyen dünyamızda çok daha biliçli ve farkmdalık sahibi olarak var oluruz.

Yedi adım yolculuğun anlatıldığı konularda bu her bir yazının başında o bölümün ne anlattığına dair bir işaret levhası bulunacak. Bu işaret levhası sadece önümüze çıkacak manzaranın ne olduğunu gösterir, kendi başına bir yolculuk değildir. Bu levhaların anlamı gayet açıktır ancak bazen sadece biz onları gördüğümüz zaman belirgin hale gelirler. Bu yüzden sadece bölüme başlamadan önce değil, sonrasında da işaret levhalarma göz atmakta ve işaretleri okumakta fayda var yakında.