Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Rockefeller Hanedanı: Apollo’nun Havarileri

Laurance Rockefeller, şu anda ailenin baş ruhani gurusu gibi gözükmektedir. Laurance’m finansal destekleri sayesinde yeniçağ inançları mensupları, Barbara Marx Hubbard’m yazdığı, Ortak Yaratılış Kitabı ve Matthew Fox’un yazdığı Kozmik Isa’nın Dönüşü gibi sapkın kitapları basma ve dağıtma imkânına kavuşuyorlar.

Evrenleri YapanlarHanedanın bugünkü başı olan David Rockefeller Sr., 1973’de Üçlü Komisyonu kurmuş ve bu organizasyonu bir Dünya Hükümeti kurma hedefi konusunda yönlendirmiştir. O, aynı zamanda Dış İlişkiler Konseyi’nin Kuzey Amerika başkanlığını da yapmıştır. Dikkat çeken bir başka ayrıntı ise David Rockefeller’ın sahibi olduğu Chase Manhattan Bank’ın, Kremlin tarafından Moskova’da şube açmasına izin verilen ilk Amerikan bankası olmasıdır.

Rothschild ailesinin neredeyse İsrail’in tüm politikaları ve kaderini kontrol etmesi, İsrail halkının geleceği açısından kaygı verici bir durumdur. Bunlar, yeni yapılaşma projelerini ve politik ihtiyaçlar için gerekli harcamaları cömertçe finanse etmektedirler. 1948 yılında David Ben Gurion ve diğer siyonist kurucuları, İsrail’in bayrağında sembol olarak Davut Yıldızı’m kullanmaları konusunda ikna edenlerin Rothschild ailesi oldu ğuna inanılır. Büyücülük fal ve Tarot falı ve medyumlukla uğraşan Occultistler bu sembolü hexagram, altı köşeli yıldız olarak bilirler.

Araştırmalarım, İlluminati’nin yönetici sınıfı olan Has Daire’de, Rothschild ailesinden en az dört üyenin bulunduğunu ve bu dairede etkin olduklarını ortaya koymaktadır. Bu isimler; Baron Edmond de Rothschild, Baron Eric de Rothschild, Lord J. Rothschild ve Baron Guy de Rothschild’dır.

Rockefeller Hanedanı: Apollo’nun Havarileri
Kıyamete yakın zamanlarda gelecek Deccal’in habercisi olan mitolojik Güneş tanrısı Apollo’nun, New York şehrindeki muazzam Rockefeller Çenter binasının girişindeki heykeli, binaya girenleri selamlar. Bir zamanlar Nevu Yorker dergisinin kapağında, David Rockefeller Jr.’m Tanrı Atlas’a benzeyen bir şekilde, omuzlarında tüm dünyayı zorlukla da olsa taşıdığını gösteren bir resim yayımlanmıştı. Muhtemelen Rothschild ailesi dışında, yeryüzünde hiçbir kanbağı ya da hanedanlık, güç ve zenginlik bakımından Rockefeller ailesi ile kıyaslanamaz.

19. yüzyılın sonlarında müthiş derecede hırslı ve kötü şöhret li sanayici John D. Rockefeller tarafından kurulduğundan beri, bu hanedan açgözlü ve doymak bilmez kollarını dünyanın dört bir tarafına uzatmıştır. Petrol endüstrisinde tekel konumunda olmalarından bile tatmin olmayan Rockefeller ailesi, Avrupa
“Almanya Başbakanı Helmut Kohl ve diğer seçkin davetliler Frankfurt Yahudi Müzesi’nde 28 Şubat’ta bir konsere katıldıklarında, aynı zamanda kelimenin pek çok anlamıyla bir ‘Rothschild’ olayına da tanıklık etmiş olacaklardır.”

10.000 Tanınmış Farmason isimli referans kitabında, Rothschild hanedanlığın kurucusunun oğlu olan James Mayer Rothschild (1792 1868) ve Meyer Amschel Rothschild’in ismi de bulunmaktadır. James’ın ismi, 33. dereceli Fransız Yüksek Konseyi üyesi olarak geçmektedir. Meyer’ın diğer oğlu Nathan da listededir.