Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Richard Branson’ın doğum haritası

Rahu bir şeyleri genişletme gücüne sahiptir ve onun talihle ilgili 9.evde olması zenginliği artırır. Rahu servet ile ilişkili 5. ve 1.evlerle zihin ve I.ev aracılığıyla (5.ev) bağlantı yapmaktadır, ayrıca l.evde yer alan Güneş, Merkür ve Plüton gezegenleri ile açı yapmaktadır. 2.evi yöneten Güneş’in Rahu’yla yaptığı açı (5.ev) kendisinin ve yönettiği evin gücünün artmasına yol açar, Güneş para ile ilgili olan 2.evi yönetmektedir.

Richard Branson’ın haritasında Rahu zenginlikle ilgili olan Uttara Bhadrapada nakshatrasındadır ve Satürn’ü Purva Phalguni nakshatrasındadır.

Ross Perot servetini ileri teknoloji, bilgisi biyoteknoloji ve uzay bilimlerinden elde etmiş bir milyarderdir. Milyonlarca dolar değerindeki Electronic Data Systems firması Perot’un sahip olduğu güçlü iş etiği üzerine inşa edilmişti. Firma General Motors’a satıldığında değeri 12 milyar dolara ulaşmıştı. İran’da rejim değişikliği döneminde oradaki iki çalışanını diplomatik kurallara aykırı bir şekilde bizzat kurtarmış olması bir kahramanlık öyküsü olarak çok konuşuldu. Kendi parası ile yönettiği seçim kampanyasında Reform Partisi’nden ABD Başkanlığı için aday oldu. Seçimler sırasmda rakiplerinde ciddi bir korku ve endişe oluşmasma yol açtı. Tek evliliğinden beş çocuk sahibi oldu.

2. ve 1. ev arasındaki bağlantı para ile ilgili en güçlü bağlantılardan biridir. Ay 2. evi (Yengeç) yönetir ve 2.evdedir. Servet ve talih ile ilgili olan Jüpiter gezegeninin l.evde olması Ay’m yararlı etkisini artırır. Servet ve zenginlikle ilişkili Venüs gezegeni para ile ilgili olan 2.evdedir ve zekâ ve spekülasyonla ilgili olan 5.evi yönetir. Jüpiter de 5.evle (spekülasyon) ve 9.evle (şans ve talih) açı yapmaktadır.

l.evle ilgili tüm gezegenler, Jüpiter, Güneş, Ay ve Plüton, 7.evle açı yapmaktadır. Bunlar aynca 8. ve 9.evi yöneten Satürn’le de açı yapmaktadır. Burada l.evle 9.ev arasında (1.evdeki Jüpiter’in 9.evin yöneticisi olan Satürn’le yaptığı) bir açı söz konusudur. Jüpiter hangi gezegenle açı yaparsa onun iyi etkilerini çoğaltır, burada da şans ve talihi artırıcı etki yapmaktadır. Satürn’ün Yay burcunda olması Jüpiter’in yönettiği burçla açı yapması anlamına gelir ve aynca bu evi (7.ev) yönettiği şey olan güçlü ortaklıklar konusunda güçlendirmektedir. Ross Perot bir kere evlenmiş ve güçlü iş ortaklarına sahip olmuştu. Satürn 9.evle açı yapmaktadır, aynca 9.evin yöneticisi olması şanslı 9.evin gücünü artırır.

Ama bu haritada zenginliği en çok artıran etki Mars’ın büyük kazançlar ile ilgili olan 1 l.evde olmasıdır. Mars burada kendi yönettiği burçtadır. Yani 1 l.evin yöneticisidir ve 11.evdedir. Zenginlik ile ilgili bu olağanüstü konumun Rahu ile birleşmesi etkisini daha da artırmıştır. Bu sıra dışı bir servet örneğidir. Mars aynı zamanda 4.ev açısı ile 2.evle de açı yapar, böylece 1 l.evi 2.evle bağlamaktadır, bu da büyük servet ve para için gereken temel koşullardan biridir. Mars aynı zamanda 2.evle ve 6.evle açı yapmaktadır, bunlar dünyevi işlerle ilgili olan artha evleridir. Mars’ın yönettiği 6.evle (Akrep) açı yapması Ross Perot’a güçlü iş etiğini kazandıran şeydir.