Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Renkle İyileşme

Rahat bir pozisyonda oturun ya da uzanın ve birkaç kez karnınıza dek, derin soluklar alın. Renk tayfının serin renkler kısmından hoşunuza giden bir renk seçin; örneğin mavi, lavanta, leylak, mor, yeşil, açık pembe ya da beyaz olabilir.
Gözlerinizi kapayıp seçtiğiniz renkte bir topun gözlerinizin önünde olduğunu düşleyin; hafif bir ısı ve hoş duygular saçan, canlı, nabız atışları olan, güçlü, parlak bir ışık topu. Rengin sürekli değişmesinin bir önemi yoktur, eninde sonunda sizin seçtiğiniz renge gelip orada kalacaktır.

Gözünüzün önündeki ışık saçan, renkli ışık topunu tutun ve salınımlannı, panltılannı, gitgide parlaklaşmasını ve nerdeyse göz kamaştırıcı bir güneş gibi olmasını izleyin. Işığın yoğunluğunun, saçtığı ısı ve hoş duyguların farkında olun.

Işık topunun sıcaklığının size değdiğini ve ısıttığını, parlaklığının konforu içinde gevşemenizi sağladığını hissedin.
Şimdi kocaman, derin bir soluk alın ve soluğunuzla birlikte bu güneş ışığından istediğiniz kadannı alıp içinize çekin. Soluğunuzu dışarı verirken ışığı içerde tutun, ve her zamanki gevşek soluk ritminize dönün. İçinizin derinlerindeki ılık ateşin, tıpkı vücudunuzun dışındaki ikizi gibi hafif nabız atışlanyla, içinizi ısıttığını hissedin. Artık iki güneşli bir gezegen olmanın ne anlama geldiğini biliyorsunuz!

Gevşeyin ve hem içinizde hem de dışınızda bulunan sevgiyle sıcaklığı yaşayın. Bırakın bu sıcaklık içinizi tümüyle dolduruncaya ve çevrenizi iyileştirici ışık sarıncaya dek büyüsün. Soluk almaya ve bu ışık altında kendinizi iyi hissettiğiniz sürece güneşlenmeye devam edin.

Bu egzersizi her gün yapabilirsiniz. Siz buna alıştıkça deneyimin yoğunluğu artacak ve böylelikle bu ışık halesi altında daha uzun süre kalmaya başlayacaksınız.

logo