Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Potpuriler

Tütsü havayı psişik amaçlarla dumanlama işlemidir. Tütsü yakmak yerküreye şükranlarınızı göstermenin en iyi ve en kolay yoludur. Tütsüler arındırma, korumada kullanılır. Tütsü iç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Tütsüler çubuk halinde olabilecekleri gibi, toz halinde veya kuru bitki veya baharat karışımları halinde de olabilirler.

 

 
Potpuriler
Günümüzde sentetik madde, renk ve kokulardan havayı güzel kokutmak için yapılan objeler olmasına rağmen potpuri sıkı kapaklı bir şişeye doldurulan güzel kokulu bitkiler veya esanslara denir. Şişenin kapağı bazen açılarak güzel kokuların amaçlanan mekânı sarması hedeflenir.

 
Canlı Bitliler
Esans ve bitki özleri bitkilerin konsantre edilmiş enerjilerini içerirler. Bazen canlı bitkilerin de mucize yaratımında kullanımları mümkündür. Bu bitkilerin kendinizce evinizde yetiştirilmeleri aşağıdaki nedenlerden dolayı gerekebilir:
Bazı bitkileri çevrenizde bulmanız zor olabilir.Beyaz mucize yaratmada gerekli olan ve belli bitkilerin yapraklarından alman çiy veya yağmur sularını bulma ve satm alma şansınız yoktur.Kendi bitkilerinizi yetiştirmeniz daha ucuza mal olacaktır.

 
Köklerin kullanıldığı uygulamalarda yetişkin bitkinin sökülmesi gerekir.Gerçek güç her zaman insanın kendi yetiştirdiği bitkilerden sağlanır.
Maalesef insanların vahşiliği nedeniyle hayvanlar gibi bitkilerin de pek çok türü yeryüzünde artık yoktur. Bu uygulamalarda en güçlü bitkilerin yabani bitkiler oldukları kabul edilir ve bu bitkileri doğadan toplamak çalışmanın bir parçasıdır. Ancak şehirleşmeyle birlikte çevremizde yabani bitki bulma şansımız da çok azalmıştır.Oluşturacağınız “sihirli bahçe” bitkilerin sadece peyzaj mimarisi nedeniyle değil, amaçları ve güçlerine bağlı olarak dikildikleri alandır. Her bahçenin mucize gücü farklıdır, çünkü bitkisel güçler yanında sizin varlığınızda enerji kaynağı olarak rol oynamaktadır.

tarot falı bak Sundu…