Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


PLÜTO BURÇ DEĞİŞTİRİYOR VE BOĞA TAŞINIYORSUNUZ!

logoAlışkanlıklarına bağlı Boğaları ürkütecek bir başlık attığımın farkındayım. Plüton hızlı bir nişancı değildir bu nedenle kaygılanmayın sevgili Boğa. Zaman içinde köklü değişimler sağlar ve olayları düşünmeniz için bol bol süre tanır. Yakın ilişkiler alanınızın yöneticisi Plüton eşiniz ya da ortağınız için kent değiştirebileceğinizi, ülke değiştirebileceğinizi vur

gülüyor. Oğlak burcundan size selam göndereceği için bu durum sizi zorlamayacak. Kimi Boğalar eğitim için başka bir yere doğru yola çıkacak kimileri yasalardan kaçmak için.

Nisan ayında gerilemeye başlayan Plüton, başkalarının paralarıyla ilişkinize son kez damga vurmak üzere eski yerine dönecek. Kasım ayında tekrar eğitim ve başka kültürlerle tanışma sektörünüze giriş yapıp başka yerde yaşama arzusu duymanızı sağlayacak. Plüton gerileyip ilerlediği ve doğum haritanızda var olan gezegenlerle ya da köşe noktalarıyla iletişim kurduğunda tekrar tekrar yer değişikliği yapmanızı isteyecek. Bundan böyle yaşam alanlarınız değişecek sevgili Boğa. Mutlu ve keyifli bir yer hayal etmeye başlayın.

Muhtemelen gördükleri şeyler onları hayretler içinde bırakırdı. Elbette ki burası için işçi cenneti denemezdi. Mavi tulumlu arkadaşlarım kolayca aldanacak tipler değildi. Önce maaşları, ikramiyeleri, tazminatları, sosyal şartları teker teker sorup öğrenmek isterlerdi. İşçilerin üzerinde çalıştığı o tuhaf görünüşlü yeni malzemenin gerçekten zararsız olup olmadığını, çevreye zarar verip vermediğini sorgularlardı. O görünüşte rahat ilişkilerin arkasında, bazılarının yine emir verdiğini, bazılarının emir aldığını düşünürlerdi.