Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


PARA MUCİZELERİ

PARA MUCİZELERİ
Tek başına yapılacak bu uygulamalarla para kazanılamaz ancak para kazanma çabalarınızın iyi sonuçlar vermesinde beyaz mucizelerin tılsımk yardımları olacaktır. Siyah inci, zümrüt, mıknatıs taşı ve sarı kuvars parayı çeken maddelerdir. İnsana para getirdiğine inanılan hayvanlar ise kedi, kurbağa, tavşan ve faredir. Bahçe veya balkonunuzda yetiştireceğiniz fesleğen, papatya, dereotu, hanımeli, kıvırcık salata, yasemin, nane, çançiçeği ve kadife çiçekleri de evinize parayı çekerler. Bahçenizde bulunan badem, muz, atkestanesi ve meşe ağaçlarının da para kazandırma ve refah sağlama konularındaki güçleri bilinir.

Çok Para Kolyesi Malzemeler:
Yenibahar taneleri Tarçın çubukları Karanfil taneleri Ginseng kökü
2 dikiş iğnesi ve misina
Hazırlanış:
Kök ve baharatları yumuşamaları için akşamdan suya bırakınız.
Sabah kökleri istediğiniz tılsımklük ve şekillerde kesiniz. Misinanın iki ucunu iki dikiş iğnesine geçiriniz ve malzemelerinizi simetrik şekilde iki uçtan diziniz.
Misinanın iki ucunu bağlayarak kolyenizi kurumaya bırakınız.

Para Mucizesi
Temiz bir cam kavanoza her gün biraz çemen otu tohumu ekleyiniz. Kavanoz dolduğunda ağzını sıkıca kapatınız ve bir meşe ağacının altına gömünüz.

Para Tütsüsü Malzemeler:
Kahverengi şeker
5 kuru portakal yaprağı Portakal özü
Hazırlanış:
Malzemeleri bir havanda iyice dövünüz ve hamur haline getiriniz.
Hazırladığınız hamuru çelik bir tavada yakınız.
Bir dakika sonra alevi söndürünüz ve tütsü dumanının odayı sarmasını sağlayınız.

Para Yastığı:
Boş bir yastık içini kuru fesleğen, kuru papatya ve kuru çemen otuyla doldurunuz. Bu yastıkta uyduğunuz geceler parayla ilgili rüyalar göreceksiniz.

Servet Potporisi Malzemeler:
1 fincan sedir kabuğu 1 fincan ağaç yosunu 1 sofra kaşığı hindistancevizi tozu 1 sofra kaşığı toz tarçm 1 tutam zencefil 1 damla gülyağı
Hazırlanış:
Tüm malzemeleri süslü bir kutuya koyarak karıştırın ve kapağını kapatın. Para kazanmak istediğiniz zamanlarda kutuyu açarak çıkan kokuyu içinize çekin. Bu potpuriden hazırlanacak bir keseyi de üstünüzde taşıyabilirsiniz.

Bal ve Süt Banyosu
Malzemeler:
1 fincan hindistancevizi sütü 1 fincan inek sütü 1 fincan keçi sütü
1 fincan koyun sütü 1 fincan içme suyu
1 fincan bal
Hazırlanış:
Tüm malzemeleri hazırlayacağınız ılık banyo suyuna katmız ve karıştırınız. Daha sonra küvete girerek tüm vücudunuz gevşeyin ceye kadar içinde kaimiz.

 tarot falı bak sundu…