Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


PARA, MAL VE MÜLK YATIRIMLARINIZ İÇİN ÖZEL ASTROLOJİK TARİHLER 2015

logoPARA, MAL VE MÜLK YATIRIMLARINIZ İÇİN ÖZEL TARİHLER

20 Nisan 2015’de ortak paralar alanında oluşan Dolunay önemli, güçlü ve olgun kişilerin desteğini alarak özel bir ödemeye ulaşacağınızı bildiriyor. Sözleşmeler ve evraklarla bağlanacağınız bu gelir miras ya da nafaka olabilir. Telif de olabilir. Seçenekler bir hayli çok. Her ne ise uzun süreli ve doyurucu olacağı kesin. Bu Dolunay sona erme değil, sonuca ulaşmayı ifade ediyor. Buna uygun kullanmaya çalışın.

20 Mayıs’ta aynı alanda bir başka Dolunay gerçekleşiyor.

2 alternatif var. İlki piyango kazanmak ya da nafakanızın bağlanması; İkincisi ciddi bir ödemenin kapınızı çalması, hem de hiç hazırlıklı olmadığınız bir anda! Venüs’ün para alanınızı avantajlı şekilde desteklemesi ilk ihtimali güçlendiriyor. Miras payınız düzenli gelire dönüşebilir. Yeter ki ekonomik ve akılcı davranın.

5 Mayıs 2015’de Boğa burcunda gerçekleşen Yeniay, yeni bir gelirin banka hesabınıza katılmasını sağlayacak. Yeniayların etkisi 15 gün öncesinden başlayabilir ve 15 gün sonrasına dek uzanabilir. Bu uzun dönemi özenle değerlendirmelisiniz. Görünen o ki bu gelir avantajlı durumda olmanızı sağlayacak. Pazarlıklar söz konusuysa, hiç çekinmeden blöf yapabilirsiniz; kazanan taraf olacaksınız.

Bununla birlikte yeni gelir ya da yeni müşterinizin size kazandıracağı paraları eviniz veya ebeveyniniz için harcamak isteyeceksiniz. Önerim harcamalarınızı abartmamanız. Düşünceli ilerlemelisiniz.

Her ne kadar yeni kazancınız tanınmanıza ve kariyerinizin yükselmesine önemli katkı sağlayacaksa da, işleri tek başınıza başarmak ve tüm zorluklara tek başınıza göğüs germek zorunda olacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Sevgili zorlu öğretmen Satürn iş alanınızda ilerlerken, yardımcılarınızdan ya da iş arkadaşlarınızdan destek almanız mümkün olmayabilir. Bunun nedeni bazen onların yetersizlikleri bazen de sizden uzak bir alanda çalışmalarını sürdürmeleri olabilir.

28 Ekim 2015’de başkalarının paralarıyla ilgili alanınızda bir hareketlilik oluşuyor. Başkalarının parası prim, sigorta alacaklarınız, telif, ikramiye, nafaka, miras gibi maaş dışı size ödenecek paraları ifade eder. 13 Ekim’den itibaren çeşitli ödemelerin size yansımasını izleyeceksiniz. Hakkınız olanı almak için mücadele etmiş olabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden bir hayli uzaktan gelebilecek bu para için kariyerinizle ilgilenmeye mola verebilirsiniz. Bunlar dezavantajlar. İyi haber şu ki hak ettiğinizi alacaksınız. Ortaklıklarınızla ilgili adil bir sözleşme bile yapacaksınız.

13 Kasım 2015’de Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay, bir başka geliri ya da müşteriyi kazandırabilir. Dolunaylar sonuç alma, hasat toplama dönemidir. Yeni bir gelir peşinde koşmadınız, tam tersine var olan müşterilerinizle tartışacak kadar gergin hissetinizse, bir sonlanmayı da haber verebilir.

Bu Dolunay gelirden daha çok başkalarının kaynaklarıyla ilişkinizdeki değişimleri vurguluyor. Prim, telif, nafaka gibi alacaklarınıza dikkatinizi çevireceğinizi ve küçük geliri göz ardı edeceğinizi şimdiden öngörebiliyorum. Güzel olan şu ki, gelirinizi kimseyle paylaşmak zorunda değilsiniz. Tek başınıza başardığınız ve bu güne getirdiğiniz emeklerin ürünü olacak bu gelir. Elbette kariyeriniz bu küçük, ama kıymetli hediyeden yarar görecek. Kendinizle ilgili düşünceleriniz tamamen değişecek, başarınızdan belki de uzun zamandır ilk defa emin olacaksınız sevgili Koç.

Dikkat etmeniz gereken tek konu: arkadaşlarınız! Dostlar hepimizin yaşamında önemli bir yer tutar ve kimi zaman aynı platformda olamayız onlarla. Bu kez sizi köşede gerçek bir hayal kırıklığı bekliyor. Kimi dostlar düşlerinizi gerçekleştirmeniz için sizi desteklerken kimileri de hayallerinizi baltalıyor olacak. Dolunaylar 5 gün öncesinden sonrasına dek etkilidir. Bu süre içinde arkanızı kimseye dönmemelisiniz!