Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Özel Mucizelere Devam

yumurta Mucizesi
Başkalarına anlatamayacağınız problemleriniz ve hayal kırıklıklarınız varsa bu eski çalışma size iyi gelecektir.
Malzemeler.
1 yumurta
HozırlaKiçK
Pişmemiş bir yumurtayı alın ve tüm sırlarınızı ona anlatın, yani onunla konuşun. Yumurtaların duyma kabiliyetleri vardır. Daha sonra bu yumurtayı dışarıda toprağa gömün. Bazı kişiler mezarlıkta gömülen yumurtaların daha etkili olduğuna inanırlar. Yumurtalarınızı gömmeden önce boyayabilir, üzerine kına veya limon suyuyla problemlerinizi yazabilirsiniz. Hatta sütü olan kadınlar bazen yumurtaların üstüne kendi sütleriyle yazarlar ve bu, mucizenin gücünü artırır.
Mum Kavanozu Mucizesi
Yaşamınızdaki birinin kalbini yumuşatmak ve size bir konuda olumlu cevap vermesini istiyorsanız aşağıdaki tılsım işinize yarayacaktır.
Malzemeler:
1 parça beyaz kâğıt 1 küçük kapaklı kavanoz Bal
1 küçük mum
Hazırlandı:
Şahsın ismini küçük kâğıda yazınız.
Kendi isminizi şahsın isminin üzerine beş kere yazınız. İsimleri yazdığınız küçük kâğıdı 1/4 dolu bal kavanozuna koyup kapağını kapayınız.
Kapağın üstüne mumu yakarak eriyinceye kadar başında bek
leyiniz.
Soğutma Mucizesi
Eğer biri sizinle fazla ilgileniyor ve siz bundan sıkılıyorsanız aşağıdaki uygulamayı deneyiniz.
Hazırlanışı:
İstemediğiniz şahsın ismini bir kâğıt parçasına yazarak kırılmaz camdan yapılmış bir kavanozun içine koyunuz ve üstüne su doldurduktan sonra kavanozu buzdolabınızın dondurucu kısmına yerleştiriniz. Birden fazla kişiden kurtulmak istiyorsanız bu kişilerin isimlerini küçük kâğıtlara yazarak buzdolabınızdaki buz yapmaya yarar plastik kapların her bir bölmesine bir isim koyarak dondurabilirsiniz.
Saygı Banyosu Malzemeler:
1 fincan kuru ıhlamur çiçeği
Hazırlanıp:
Bir fincan kuru ıhlamur çiçeğini sıcak banyo suyuna katınız ve kokusunu duyana kadar bekleyiniz. Daha sonra küvete girerek su ve ıhlamur çiçeği karışımıyla her tarafınızı ovunuz.

tarot falı bak sundu…