Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Örnek Tarot Açılımları

Tarot Açılımları

Kelt Haçı Dağılımı
1. Endişe
2. Engeller
3. Amaç
4. Düşünceler/ duygular
5. Geçmiş
6. Yakın gelecek
7. Soruyla ilgili tutum
8. Dışarıdan gelen etkiler
9. Umut ve korkular
10. Sonuç

Kelt Haçı Dağılımı Örnek Okuma

Bu okuma Yengeç burcu olan Özkan için yapılan bir okumadır. Sorusu işiyle ilgiliydi. O, iş değişikliğinin onu mutlu edip etmeyeceğini ve mali durumunu nasıl etkileneceğini öğrenmek istiyordu.
1.Endişe: Para Yedilisi
Özkan parasal konuları ve işini düşünüyor. O yeni personel alımıyla ilgili maaş kesintisi olup olmayacağıyla ilgileniyor. Mali durumunu artırmanın yollarım düşünmek zorunda. Seçeceği yol onu zafere ve refaha götürecek.

2. Engeller: İmparatoriçe
Özkan işyerinde onu takdir etmediklerini hissediyor. O yaratıcı, genç bir yönetici ve işinden keyif almak istiyor, ama hiç yetkisi yok imparatoriçe kartı otoriteyi temsil eder).

3 Amaç: Para Kraliçesi Ters Açılmış
Belki de Özkan bir müddet çalışmayacak. Kendine daha uygun bir iş bulmayı amaçlayabilir. Çeşitli nedenlerden ve iş hayatında onu desteklememesinden dolayı patronuyla arası iyi değil.

4 Düşünceler ve Duygular: Para Altılısı
Özkan seçeneklerini düşünüyor özellikle de mali açıdan. Son on yıldır çalıştığı şirkette devam etmek yerine diğer seçenekleri de değerlendirebilir.

5 Geçmiş: Yıldız
Özkan bu işte kendisine yüksek hedefler koymuştu. Terfi etmek için birçok fırsatı gözden geçirdi ve maddi ödüller onun için önemliydi. Şirketteki geleceği hakkında iyimser olmuştu.

6 Yakın Gelecek: Kılıç Dörtlüsü
Özkan gelecek konusunda endişeli ve sinirli. Eğer daha fazla üzülürse bu durum onun sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Özkan değişikliklerin kısa zamanda olmayacağının farkında, çünkü işini değiştirmesi uzun zaman alacak ve onun yer değiştirmesi de istenen bir durum değil.

7 Tutum (Özkan’in Tutumu): Büyücü
Özkan’in tutumu, başka bir pozisyon buluncaya kadar mevcut işindeki değişiklikleri kabul etmek zorunda kalacağı yönünde. Şu anda yeni bir iş bulması mutluluk verici bir çözüm olabilir. Ufukta başka olumlu gelişmeler de var. Yeni bir ilişki veya evlilik olabilir.

8 Etkiler: Ters açılan Güç kartı
Özkan durumla başa çıkabilmek için yeteri kadar güçlü olmadığını hissediyor. Arkadaşları ve ailesi ne ona yardım edecek konumdalar ne de bu konuyla ilgili bir etkileri olabilir. Birçok iş arkadaşı da onunla aym konumda ve kendileriyle ilgili herhangi bir değişiklik yapma konusunda güçsüzler.

9 Umutlar Korkular: Ters Açılan Kılıç Kralı
Özkan geçmişte birkaç kez avukat tutup dava açmaya karar vermişti, ama asla sonuna kadar gitmedi. Şimdi son olaylardan dolayı işverenini çalışanlar arasında ayrım yaptığı için dava edebileceğini ve kazanacağmı hissediyor. Bununla beraber Özkan çalışma arkadaşlarının onun bu yasal mücadelesine destek vermemelerinden çekiniyor.

10. Sonuç: Ters Açılan Kupa Üçlüsü
Özkan hayatında duygusal açıdan zor bir dönem de. işindeki değişiklikler onu rahatsız ediyor. İlişkisi onu tatmin ediyor, ama daha fazla bağlılık onu mutlu edecek. Yeniden mutlu olmadan önce hayatının her iki alanında da yeni düzenlemelere ihtiyacı var.

 
Yengeç burcundan olan bir kişi kendini güvende hissetmek ister. Para çok önemli bir konu olmasına rağmen, Özkan bunun önemli olmadığına ısrar eder. Düşünceleri olması gerektiği net değil. Ters açılan kupa üçlüsü Özkan’iri duygusal, cinsel ve zihinsel açıdan ne kadar mutsuz olduğunu gösteriyor bize. Özkan’in hayatında karışıklık yaratacak ya da belli konularda etkili olabilecek altı insan veya fikir var. Şimdi değişiklik yapması için uygun bir zaman.

(3) Yorum Ekli

 1. ruru10 Nisan 2014 Cevapla
  arkadaşlar acil olarak kelt haçı açılımımın yorumlanması gerek. Ne yapacagıma karar veremedim lütfen çok önemli
  1.kart=kılıç kraliçesi
  2. kart=değnek altılısı(ters)
  3.kart=büyücü(ters)
  4.kart=değnek prensi
  5.kart=tılsım onlusu(ters)
  6. kart=kupa ası
  7.kart=kupa altılısı
  8.kart=kupa onlusu
  9.kart=tılsım sekizlisi
  10.kart= şeytan
  arkadaşlar lütfen yorumlayan birisi olsun son kart çok sinirlerimi bozdu yardım edin lütfen.çok şaşkınım bu kadar güzel karttan sonra o kartın olmasına acil yardım….
 2. serap19 Kasım 2013 Cevapla
  genel
  • serap04 Haziran 2014 Cevapla
   mahkeme kararı?

15 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)