Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Onları Sevdiğinizi Söyleyin

Annemle babamın beni sevdiğini her zaman bilirdim. Pek fazla söylemezlerdi gerçi ama, ben bilirdim. Kendi çocuklarımın da onlara tam ve kayıtsız şartsız bir sevgi beslediğimi bilmelerini istemişimidir ama ben de pek fazla söylemezdim.

Sonra Ali Sheindlin’le tanıştım ve çok etkilendim ondan. Dikkatimi çeken ilk şeylerden biri, çocuklarına durmadan “Seni çok seviyorum.” demesiydi. Onlarla telefonda konuşurken veya gece onları yatırırken daima “Seni çok seviyorum.” derdi. Bunun aslında ne kadar hoş bir şey olduğunu anlamaya başladım. Çocuklarınız sizin onları sevdiğinizi biliyor, ama sözlü olarak bu bilgiyi pekiştirmeniz güven sağlayacaktır.

“Seni çok seviyorum.” demek, kocamdan edindiğim en iyi huylardan biridir. Bugün artık çocuklarımla konuşurken, büyüyüp kocaman oldukları halde onları çok sevdiğimi söylüyorum.

Ve bütün ana babalara bir öğüt vermek istiyorum. Çocuklarınızı yatırırken, üstlerini örterken, onlar uykuya dalmak üzereyken veya arkadaşlarıyla dışarı çıkarken şunu söylemeyi ihmal etmeyin: “İyi eğlenceler. Seni çok seviyorum. Haftaya görüşürüz. Seni çok seviyorum. Sabaha görüşürüz. Seni çok seviyorum.” Bunu biliyorlardır zaten, ama yine de duymak hoşlarına gider. Sık tekrarlanan sözler, sevginin gücünü eksiltmez.

logo