Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Önceden kestiremediğim anlar

Dünyalar ÇarpıştığındaÖnceden kestiremediğim anlarda herhangi bir korku ya da negatif duygu hissetmem, ancak yeni bir benlik hissine itilirim. Tam da o anda ve o andan sonra ne kadar sürdüğünü kestiremediğim bir zaman diliminde tüm canlılar için şefkat hissederim. Her şeye farklı bir bakış açısından farklı bir gözle bakarım. Başkalarıyla rekabet etmeye ve onları yenmeye dair hiçbir arzu duymam, sadece her bir bireyin kendisi için en iyi ve kendini başarıya götürecek yolu bulması gerektiğini düşünürüm.

O ana geri dönüp baktığımda olan bitene bir sürü anlam yükleyebilirdim. Harika bir öğretmenin kendimi bu bağımlılıktan kurtarmam için bana yardım ettiğini ve kendi içime bakmamı sağlayarak beni şoför koltuğuna oturttuğunu söyleyebilirdim. Ya da diğerleri ile aramdaki farkın ortadan kalktığını ve bütün bunlar arasmda bir bağlantısızlık duygusu yaşadığımı söylemek de mümkün olabilirdi. Ancak bunlar hiç de doğru değildi. Daha önce hiç yaşamadığım bir durumdu bu. Daha önceden bildiklerimin bu duruma hiçbir faydası yoktu.

Sonraki birkaç gün boyunca gözlerim son derece sakin bakıyor ve diğer insanlara geçen bir enerji taşıyordu. İnsanlarla ilişkilerim daha da kolaylaşmıştı. Günlük gerçeğin ötesinde başka bir durum vardı; güçlü ve kuvvetli, bilgi ve akıl dolu ve henüz anlaşılmamış… Daha önce hiç görememiş olduğumu görmeye başladığım bu andan sonrasında da bu derin özü ve sükuneti devam ettirmemde edindiğim bu tecrübenin son derece faydalı olduğuna inanıyorum. Bana bu tecrübeyi kazandırabilmiş olan kimse de sadece böylesine akıllı bir insan olabilirdi.