Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


ÖKÜZ İÇİN 2015 YILI BEKLENTİLERİ

logoÇin Yeni Yılı 24 Ocak 2015 ’de başlar. Bu tarihe kadar, eski yıl, Ejderha Yılı, varlığını hâlâ hissettirecektir.
Ejderha Yılı (5 Şubat 2014 ’den 23 Ocak 2015 ’e kadar) Öküz için değişken bir yıl olacaktır. Ejderha yılları genellikle önemli değişim ve etkinlikle karakterize edilir ve düzenli bir biçimde ilerlemeyi çok seven Öküz meydana gelen bazı gelişmelerle kendini rahatsız hissetmiş olacaktır. Ancak, şimdi içini rahat tutabilir. Gelecek Çin yılı yaklaşırken, olaylar kendi lehine dönüşmeye başlayacak ve yeni yılla birlikte şansı önemli ölçüde dönecektir.

Öküzün, kendisini bekleyen başarılara erişebilmek için, Ejderha yılının sonunda çeşitli eylemlerini olabildiğince güncelleştirmek için büyük çaba göstermesi gerekebilir. Bu, onun ertelediği işlerle uğraşmanın yanısıra, askıya aldığı birtakım yazışmaları yanıtlamayı da içerebilir. Böylelikle Öküz, yalnızca bunların artık kendisini meşgul etmediğini görerek rahatlamakla kalmayacak, ayrıca yıl sonundaki eğlenceli etkinliklerden zevk almak için kendini daha özgür hissedecektir.

Öküz ayrıca gelecek yıl boyunca ne yapmayı istediğini de biraz düşünmelidir. Amaçlarını belirleyip, enerjilerini daha amaçlı bir biçimde kanalize ederek, geliştirmeye değer bazı fikirler ürettiğini de görecektir. Ayrıca, düşüncelerini çevre sindekilerle tartışmanın da yararlı olduğunu görecektir ve bu kişilerin önerilerinden büyük ölçüde yararlanabileceği gibi kendine gösterilen önemli duyarlılıkla da yüreklenecektir.

Gördüğü cesaretlendirmeye ek olarak, Öküz, yılın sonuna doğru ailesinin ve yakın arkadaşlarının varlığından büyük zevk alacaktır. Sosyal yaşamı daha da yoğunlaşacaktır ve hem Kasım’da, hem de Aralık’ta bazı ilginç toplantılara katılma olasılığı var. Bu dönemde, Öküz, şans rüzgarının sonunda kendi lehine döndüğünü fark edecek ve yaşama bakışında daha iyimser ve olumlu duruma gelecektir.

2015 ’in Aralık sonu özellikle keyifli geçecektir ve Ocak ayı geldiğinde, Öküz, yıla yenilenmiş bir kendine güvenle başlayacak ve gelecek 12 ayı değerlendirmeye her zamankinden daha kararlı olacaktır.

Yılan Yılı 24 Ocak’ta başlar ve Öküz için başarılı ve tatmin edici bir yıl olacaktır. Yılan burcunun etkisinde kalarak Öküz, etkinliklerini dikkatli ve yöntemli bir biçimde gerçekleştirir ve bu yaklaşımı yıl boyunca takdir toplayacaktır. Bu onun için, kendisine sıklıkla iyi sonuç verecek kendi taşanlarım ve düşüncelerini geliştirme şansını vererek çok daha dengeli bir dönem olacaktır.