Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu özellikleri

indir (1)Önünde büyük ve heyecanlı bir gelecek vardır ve 2001 yılında kendini ona hazırlamak için çok şeyler yapıyor olacaktır.

Ağaç Oğlak burcu doğuştan sevimli ve girişimci bir yapıya sahiptir. İstediği şeyi elde etmek için çok uğraşır ve elinden gelenin en iyisini yapmak ve yeteneklerini sonuna kadar kullanmak için her zaman isteklidir. Ne var ki, iyi niyetlerine karşın, 2001 yılında girişimde bulunduğu her şey tahmin ettiği gibi çıkmayacaktır ve planlarından bazılarını yeniden gözden geçirmesi gerekebilir. Şu anda bu ona büyük acı verebilir, ama bazı durumlarda yılın olaylarının ‘kılık değiştirmiş nimetler’ oldukları anlaşılabilir ve bunlar Ağaç Oğlak burcu daha güçlü ve sıklıkla daha uygun planlarla ortaya çıkmasına yol açabilir.

Ayrıca, yapabileceği her türlü hatadan ya da yanlış değerlendirmeden ders çıkaracak ve sonuçta önemli ölçüde daha akıllıca davranacaktır. Genç Ağaç Oğlak burcu 2015 yılında alması gerekecek kimi kararların ışığında, konuları ailesi, dostlan ve öneride bulunma konumunda olan kişilerle tartışmaktan kaçınmamalıdır. Eğer dosdoğru ise, yalnızca kendisine verilen yardımdan yararlanmakla kalmayacak, arkasında bir desteğe sahip olduğunu ve pek çok kişinin ona büyük bir güven duyduğunu bilmek onu rahatlatacaktır. Ailesinin ve dostlarının yardımını değerlendirmenin yanı sıra, onların eşliğinde pek çok anlamlı olayın beklentisi

içinde olabilir. Evle ilgili çeşitli tasarı ve görevler anlamında, ev işlerinde etkin ve canlı bir rolü olacaktır ve özellikle de yoğun zamanlarda yardım etmeye istekliliği çok takdir edilecektir. 1924’te doğan Âğaç Oğlak burcu de yıl boyunca evle ilgili bazı yaratıcı tasarıları gerçekleştireceklerdir ve yaptıkları büyük ölçüde kabul görecektir. Bütün Ağaç Oğlak burcu yıl boyunca, dostların yanında ve özellikle daha genç Ağaç Oğlak burcu için, partilere giderek ve genellikle dışarıda geçirilen zamanlarla ilginç bir toplumsal yaşam beklentisi içinde olabilirler.

Yaz ayları toplumsal konular açısından özellikle etkin geçecektir. Ne var ki, eğer Ağaç Oğlak burcu yıl boyunca herhangi bir zamanda herhangi biriyle fikir ayrılığına düşecek olursa, konunun arka planda oyalanmasına ve gereğinden çok üzüntüye neden olmasına izin vermektense, ideal bir biçimde bir uzlaşmaya vararak, bu sorunu olabildiğince çabuk gidermeyi hedeflemelidir. Bütün Oğlak burcu olduğu gibi, Ağaç Oğlak burcu yıl boyunca kişisel ilişkilere daha fazla dikkat etmelidir. Öğrenim gören Ağaç Oğlak burcu için, çalışmaları ve sınavları, gelecek birkaç yıl özellikle önemli bir süreç olacaktır. Bunun ışığında, öğrenci Ağaç Oğlak burcu, ders çalışmaya bütüncül ve sistematik bir biçimde başlamayı hedeflemeli ve sınava hazırlanmayı son ana bırakmamalıdırlar.

Çabaları iyi bir biçimde ödüllendirilecektir. Parasal konular sözkonusu olduğunda, bu, özen gösterilmesi gereken bir yıldır. 1924 yılında doğan Ağaç Oğlak burcu herhangi yeni bir işe girişirken özellikle uyanık olmalı ve gereksiz tehlikelere girmekten kaçınmalılardır. Eğer herhangi bir kuşkuya düşerlerse, daha fazla öneri aramalılardır. 1984 yılında doğan Ağaç Oğlak burcu kimi zaman parasal durumlarının çok zora girdiğini görecek ve dikkatli bir biçimde bütçe yapmaları gerekecektir. Onlar da yersiz tehlikelere girmekten kaçınmalılardır, tersi durumda gereksindikleri paranın kaybedildiğini ya da elden gittiğini görebilirler.