Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu kadını

indir (1)Yine, Kadın Oğlak burcu akılcı yargısı ve başkalarıyla iyi geçinmedeki becerisi gerçekten de beğeni toplayacaktır. Eğitimle ilgisi olan herhangi bir Metal Oğlak burcu, verebileceğini düşündüğü herhangi bir ek yardım, destek ve yönlendirmenin sonunda kendisine çok büyük bir yarar olarak geri döneceğini görecektir. Kadın Oğlak burcu ev yaşamı bazen zamanının çoğunu alsa da, onun için, ortak ilgiler ve tasarılar kadar, düzenleyebildiği her türlü tatil ve gezinti gibi, eğlenebileceği yine de çok şey olacaktır. Yıl boyunca onu meşgul edecek çok şey olsa da, Kadın Oğlak burcu kendi kişisel ilgilerini ya da toplumsal yaşamını ihmal etmemesi gerekir. Bunların her ikisi de yıl boyunca onun rahatlamasına yardımcı olabileceği kadar ona büyük keyif de getirebilir.

Kadın Oğlak burcu, 2001 yılında yaşamında bir tür denge sağlaması önemlidir. Yılan yılı onun için kolay bir yıl olmasa da, belirlediği hedeflere yükselerek ve elinden gelenin en iyisini yaparak, yıldan yine de itibarı oldukça fazla artmış olarak çıkabilir ve şimdi edindiği deneyim uzun vadede kesinlikle onun yararına olacaktır.

Yılan yılı Su Oğlak burcu için tamamen sorunsuz olmasa da, belirli konular, özellikle de kendi kişisel gelişimiyle bağlantılı olanlar, ona pek çok hoşluk sağlayacağı için, yine de yapıcı bir yıl çıkabilir. Soruşturan zihni ve geniş ilgi alanıyla, Su Oğlak burcu bilgi ve becerilerini geliştirebilecek ve böylece kendisini gelecekteki ilerlemesi için hazırlayabilecektir. Yalnızca kendisine önerilebilecek her türlü eğitim fırsatını tamamen değerlendirmekle kalmamalı, elde etmeyi istediği her türlü yetenek hakkında daha fazla şey de öğrenmelidir. Gelecekte birçok şey başarabileceğine inanmaktadır ve bu yıl ileride kendisini bekleyen daha büyük görevler için kendini hazırlayacağı zaman olacaktır.

Su Oğlak burcu yararlı olduğu anlaşılacak yeteneklerinden bir başkası, özellikle yazım alanında, bir İletişimci olarak etkinliğidir. Edebiyat, gazetecilik ya da medya alanlarında bir şeyler yapmaya hevesli olan bütün Su Oğlak burcu kendilerini geliştirmek için her türlü çabayı göstermelidirler ve sonuç olarak, bazı değerli başarılar ve cesaretlendirici destek elde edebilirler. Ancak, Su Oğlak burcu profesyonel yaşamının olumlu yanları olsa bile, bu yine de dikkatle ilerlemesinin ve çevresinde olup biten her şeye karşı uyanık olmasının gerekeceği bir yıldır. Yine, yaklaşımında biraz esneklik göstermesi gerekecektir, özellikle yeni görevler ya da sorumluluklar üstlenmesi istenirse. Bunlardan bazıları kendi seçimi olmayabilir ve bazen kendini baskı altına sokabilirler, ama uyumlu ve yetenekli olduğunu kanıtlarsa, başkalarını çok fazla etkileyeceği gibi deneyimini de artırabilir.