Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu falı

indir (1)Yıl boyunca iş arayan ya da konumlarını değiştirmeye karar veren Su Oğlak burcu, mesleki gelişmelerini daha uzun vadede nasıl görmeyi istedikleri hakkında biraz düşünürler ve sonra her türlü uygun iş fırsatını etkin bir biçimde izlerlerse iyi ederler. Bir konum araştırmaları her zaman kolay ol mayabilse de, ilgi, bilgi ve gayretleri her zaman kendini gösterecek ve sonunda istedikleri şeyi elde etmelerini sağlayacaktır. Mesleki beklentileri yılın ikinci yarısında, özellikle Eylül ve Ekim aylarında, dikkate değer biçimde parlayacaktır. Parasal konular sözkonusu olduğunda, bu yıl için gerçekten de önlem almak gerekir. Aile, barınma ve ulaşım harcamaları için, Su Oğlak burcu, kaynaklarına sık sık başvurması gerekecek ve 2001 yılı boyunca giderlerini çok iyi izlemesi gerekecektir.

Kişisel ve ev ile ilgili giderleri tutmayı özellikle yararlı bulabilir. Su Oğlak burcu ev yaşamı yoğun olacaktır ve ondan pek çok şey beklenecektir. Mümkün olduğunca, yapması gerekenlere öncelik vermeli, üstlendiği yükümlülüklerde mantıklı olmalı ve başkalarından yardım istemekte tereddüt etmemelidir. Zamanını iyi düzenleyerek ve yöneterek, ne kadar çok şeyin gerçekten yapılabildiğini ve ev işlerinden ve baskılarından bazılarının nasıl kolaylaş tırılabildiğini görerek şaşıracaktır. Yine de, Su Oğlak burcu kendini yorgun ve belki de sınırda hissedeceği zamanlar olacaktır. Ev içi uyumu korumak için, canlı ya da tahammül edilmez olmaktansa, başkalarına nasıl hissettiğini anlatmalıdır (ki bu daha fazla yardım önerisiyle sonuçlanabilir). Ayrıca, kendi sağlığını ihmal etmemeli ve dengeli beslenip, dinlenmek ve rahatlamak için kendisine yeterli zaman ayırdığından emin olmalıdır. Eğer kendini çok fazla zorlarsa, küçük rahatsızlıklara eğilimli duruma gelip, elinden gelenin en iyisini yapamadığını görebilir.

Ama Su Oğlak burcu kişisel yaşamı yoğun ve bazen çok fazla şey gerektirir olsa bile, yine de çok mutlu zamanlan içerecektir. Bunlar ortak ilgiler, dostlarla buluşmak ve sohbet etmek ve Su Oğlak burcu düzenleyebileceği ilginç yerlere her türlü yolculuk ve ziyaretlere ayrılan zaman olacaktır. Ayrıca, boş zamanlarının bir bölümünü, bahçe işleri listenin başında olmak üzere, dışarıda geçirmeyi seçen birçok Su Oğlak burcu olacaktır. Yılan yılının zorlu anları olsa bile, Su Oğlak burcu, özellikle de yeteneklerini ve deneyimini geliştirerek, ondan yine de uzun vadeli çok sayıda değerler elde edebilir.