Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu erkeği

indir (1)Oğlak burcu’nun değişik türleri sözkonusu olduğunda, bu, Erkek Oğlak burcu için meydan okuyan bir yıl olacaktır. Son 12 ay boyunca, etkinliklerinin çoğunda iyi bir ilerleme yaptığı kadar, gayretli ve kararlı doğasıyla başkalarını büyük ölçüde etkilemiş olacaktır. 2015 yılında, bunu başarmak başka yıllarda olduğu kadar kolay olmasa da, bunu geliştirebilecek ve ilerlet ebilecektir. En iyi kazammlarının, en fazla deneyime sahip olduğu alanlarda yoğunlaşmaktan ve daha az bildik alanlarda işini şansa bırakmaktarisa varolan başarılarım geliştirmekten geleceğini görecektir.

Eğer yakın zamanlarda farklı görevler üstlenmişse ya da yıl boyunca kendisine yeni sorumluluklar verilmişse, bunlar üzerinde yoğunlaşmalı ve ona gösterilen hedeflere ulaşmalıdır. Görevlerin bazılarının başarılması titizlik isteyebilse de bunlar, uygulamalı ve ısrarcı çaba sonunda karşılıksız kalmayacaktır. Kendi görevlerine ek olarak, Erkek Oğlak burcu çevresinde olan biten her şeye de dikkat etmeli ve iş arkadaşlarının görüşlerini de dikkate almalıdır.

Bu, yalnızca onun bütün yaptıklarında daha bilgili bir rol oynamasına izin vermekle kalmayacak, olası değişiklikler kadar, çıkan fırsatlara karşı da onu uyaracaktır, ki becerikli bir Erkek Oğlak burcu bunları kaçırmayı hiç sevmez! Şu andaki konumunu değiştirmeye gerçekten de karar veren ya da iş arayan herhangi bir Erkek Oğlak burcu, şu anda ne tür bir iş denemeyi istediğini düşünmekle iyi edecektir. Ne istediğine ilişkin belirgin bir düşünceye sahip olarak ve deneyimine ve uzman bilgisine önem vererek, çok daha başarılı olduğunu görecektir. Ayrıca, başka bir kuruma iş başvurusunda bulunduğunda, bir başvuru formunu doldurmadan ya da bir görüşmeye girmeden önce yapabileceği herhangi bir geçmiş araştırması zahmetine gerçekten de değecektir ve bu, sonucu önemli ölçüde değiştirebilir.

Erkek  Oğlak burcu ayrıca 2015 yılında para durumuna dikkat etmeli ve harcamalarını düzenli bir biçimde izlemelidir. Harcamalarının artarak, izin verdiğinden daha büyük boyutlarda olduklarını kolaylıkla görebilir. Yine, Yılan yılında herhangi pahalı bir malzeme satın almaya ya da büyük bir alışveriş yapmaya niyetlenirse, çok acele hareket etmek yerine özel önerileri ve indirimleri beklemekle önemli ölçüde tasarrufta bulunabileceğini görecektir. Yine, dikkat ve sabır onun yararına olabilir. Erkek Oğlak burcu ev yaşamı, yıl boyunca, çok fazla zamanını gerektirerek, etkin olacaktır. Bu, çeşitli etkinliklerinde başkalarına yardım etmek kadar, bazı sorunlarda yardımcı olmayı da kapsayacaktır.