Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak Burcu Erkeği Kadını Özellikleri

imagesOĞLAK 22 Aralık 19 Ocak

Güçlü iradesi ve hırsıyla hedefe kilitlenen ve vazgeçmeyen Oğ lakları durdurabilecek hiçbir şey yoktur. Onlar için güç para, şan, şöhret demek değildir. Bilgi de değildir. Belki toplamına sahip olmak isterler ve olurlar da, ama esas mesele bu değildir. Oğlak için güç kişiliği ile toplumsal kimliği arasında bütünlük sağlayabilmektir. Yapmacıklıktan uzak, yalansız, dürüst, sade, sabırla yoğrulmuş, uğraşılarak yaratılmış bir yaşamı sürdürmek, olduğu gibi görünmek ister. Bunu başarabilmek için herkesi mutlu etmekten vazgeçmeli, onu takdir edenlere kulaklarını tıkamalı, başkalarının ve geleneksel toplum kurallarının esiri olmamalıdır.

Bundan kaçınması zordur. Güce başkalarının onayıyla ulaşabilmek gibi bir takıntısı vardır. Ancak Satürn’ü sabrın değil yalnızlığın efendisi olmak için kullanırsa gücü kendi içinde bulabilir. Yalnız başına tatil yapabildiğinde, yalnız başına uzun süre yaşayabildiğinde, yalnız başına yürüyüşlere çıkabildiğinde, başarısında ve başarısızlığında oluşan bütün tepkilere kayıtsız kalabildiğinde bütünlüğe ve yalnızlığa, yani gerçek gücüne ve yaşam amacına ulaşır.

Yaşamı meditasyon yaparcasına duyumsayabildiğinde, içsel olarak yalnızlığını sağlayabildiğinde dikkati dış dünyaya

yönelecektir. Oğlaklar tıpkı gerçek oğlak gibi üstte, daha üstte, en üstteki yaprağa (hedefe) gözlerini dikerek daima yükselirler. Kim oldukları, nereye ulaşmak istedikleri hep nettir kafalarında. Kendilerine saygı duyarlar. Kendilerine en doğal gelen şeyi yapmalıdırlar. Kişisel ilgi alanlarını ve isteklerini ifade edebilecekleri bir iş veya uğraş seçmelidirler.
Yalnızlık yolunu kat etmek için gereken sabır ve öz disiplin doğal olarak verilmiştir Oğlaklara. Kararını verdikten sonra baskılar, zorluklar, hayal kırıklıkları, hiçbir şey onu etkilemez. Duygulara değil hedefe kilitlenmiştir.

Gerçekleştirilebilir hayaller peşinde koşar. İradesi kuvvetlidir, sabrı, hırsı, kararlılığı muhteşemdir. Yavaş ilerlemeyi seçebilir. İzlediği yolda ölmüş kalmış gibi bir imaj verebilir. Sonunda mutlaka amacına ulaşır.

Oğlak soğukkanlı olmalıdır. Soğukkanlılığı bir an sarsılırsa kendini ifade edemez, kararlılığını sürdüremez. Duygusal tepkilerini devamlı bastırma yoluna gidebilir. Artık bir kaya gibi görünür. Tepkisiz, soğuk, acımasız ve yapayalnız. Zor balaşabilir, insanlarına patronca tavır takınabilir, güç peşine düşer. İçinde bulamadığı onayı başkalarında görmeye çalışır. Belki zengin ama işkolik, kendisi, bedeni ve ruhu ile bağ kuramamış yapayalnız biri olarak ölür.

Oğlaklar için bağlanmak zor değildir, ancak bağlandıktan sonra ne yapacağını bilemez. Duygularını ifade etmeyi öğrenemezse her şeye metanetle katlanan, bütün sorumluluklarını sabırla yerine getiren, geleneksel bir ilişki tarzı yaratır. Mekanikleşir. Aşkın avantajını ve duygusal derinliğini yaşayamaz.

Oğlak için doğru eş kariyeri olan veya kariyer edinme po tansiyeli olandır. Zengin olan veya zengin olma potansiyeli olandır. Somut erdemleri olan ve güvenilir olandır.

Ay burcu Oğlak olanlarda yalnızlık duygusu ağır basar. Paylaşmayı öğrenmesi gerekir. İlişkide olduğu insanın kendisine ihtiyacı olmadığını anladığında mutsuz olmaması gerekir.

Yükselen burcu Oğlak olanlar sert ve temkinli görünürler. Mesafeli duruşları vardır. İnce ve açık görüşlü davranabilir ancak her şeyi keskin bir gözle süzgeçten geçirir. Hemen herkesle iyi ilişkiler geliştirmeye özen gösterdikleri için bu insanlardan hoşlanabilirsiniz ancak onları sevmek zordur. Oğlak yükselenin arkasındaki gerçek kişiliğe ve sevgi potansiyeline ulaşmak için terk etmeyi göze almalısınız.

2015 Yılın en şanslı burcunuzunuz. Evlenebilir, yaşam tarzınızı değiştirebilirsiniz.

2015 Finansal kazanımlar, mal, mülk, bebek sahibi olmak en şanslı olacağınız alanlar!