Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 TEMMUZ

Aşk ve İlişkiler

Temmuz ayı aşk ayı diyebilirim sizin için. Özellikle, Güneş’in 24 Temmuza kadar 7. evinizdeki transiti, partnerinizle olan ilişkinizde kendinize olan güven duygunuzun güçlendiği bir evreye girdiğinizi ifade ediyor. 2 Temmuz tarihinde burcunuzda meydana gelecek olan Dolunay, yaşamınızda çok büyük bir atak yapmanıza neden olabilir. Şimdiye kadar bırakmak istediğiniz tüm fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Gerçekte neye ihtiyacınız olduğunu bildiğiniz bir evreye uyanış yaşayacaksınız. Temmuz ayı ilişkiler adına önemli bir ay, iyi değerlendirin.

İş, Kariyer ve Para

2 Temmuz’da meydana gelecek olan Dolunay, gücünüze ve iradenize güvendiğiniz takdirde, beklediğiniz imkânları sizlere sunuyor olacak. Ortağınızla ilgili bazı meseleler gündeme gelebilir. Bu evre iyi gitmeyen bir iş noktalanabilir. 16 Temmuz itibariyle, çevrenizin desteğini alabilir, yçni projelere imza atabilirsiniz.

Sağlık

Burcunuzda meydana gelecek olan Dolunay, beraberinde size zararlı olan her türlü alışkanlıklarınızı da sonlandırma kararı alabileceğinizi göstermektedir. Bu dönem uygulayacağınız diyet programı harika sonuçlar doğurabilir.

Temmuz Ayı Olumlaması

“Yaşantımda her şey eşiz bir sevgi içinde, tertemiz ve muhteşem mucizelerle dolu.”

Temmuz Ayı Esması “El Berr”

“El Berr” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 202 adettir. Erkeklerin “El Berr”, kadınlarınsa “Ya Berr” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bu ay son derece rahat ve şans dolu geçebilecek, işleriniz kolaylıkla yoluna girebilecek. Sevgi, bolluk ve annmışlık sizinle olacak.

oglak-burcu-aylik-yorumu-agustos-2016-demet-baltaci_9421304-23160_1800x945.jpg