Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 EYLÜL

Aşk ve İlişkiler

Yılın en önemli aylarından birine girmiş bulunmaktasınız. Eylül ayı içinde sevdiğinizle ayrı bir mekana taşınmak isteyebilirsiniz. Bu ay şehir ya da yurt dışı değişikliği gündeme gelebilir. Venüs’ün 6 Eylül itibariyle ileri hareketi, mevcut ilişkinize olan bakış açınızı olumlu yönde etkileyebilir. Duygusal ilişkilerinizde partnerinizden destek alabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

13 Eylül tarihinde 9. evinizde bir Güneş tutulması yaşayacaksınız. Güneş tutulması itibariyle iş hayatınız ile ilgili uzun seyahatlere çıkabilirsiniz. Medya ve yayıncılık alanında çalışma yapan Oğlak burçları yaşamlarında çok önemli bir şansı yakalıyor olabilirler. Unutmayın Güneş tutulmaları fırsatları da beraberinde getirir. 28 Eylül tarihinde Koç burcunda 4. evinizde meydana gelecek olan Ay tutulması, ev ve gayrimenkul ile ilgili konularda önemli bir sonuç yaşayacağınızı göstermektedir. Bu evre satmak istediğiniz bir mülkünüzü^elden çıkarabilirsiniz. Ya da almak istediğiniz konuta kavuşabilirsiniz. Jüpiterin de destek verdiği bu dönemde yaşamınızda istediğiniz fırsatı yakalamanız ümidiyle.

Sağlık

Eylül ayında sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. Sağlığınızla ilgili kontrolden geçmenizde fayda var. Hatta kendinize bir check up yaptırabilirsiniz. Baş bölgenizi ve bağırsaklarınızı korumalısınız.

Eylül Ayı Olumlaması

“Dualarım gerçekleşiyor, şanım ve şöhretim artıyor”

Eylül Ayı Esması “Es Semi”

“Es Semi” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 180 adettir. Erkeklerin “Es Semi”, kadınlarınsa “Ya Semi” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmayı düzenli okumanız sayesinde dualarınız kabul olacak ve şan ve şöhretiniz artacak. Yaptığınız işlerde isminizi duyuracaksınız.

oglak-burcu-aylik-yorumu-mart-2016-demet-baltaci_9191667-25660_1800x945.jpg