Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 AĞUSTOS

Aşk ve İlişkiler

12 Ağustos itibariyle Başak burcunda hareket edecek olan bolluk ve bereket planeti Jüpiter, 9. evinizi şenlendiriyor olacak. Bu evre muhteşem seyahat planlan yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dünya turuna çıkabilirsiniz. Bekâr olan Oğlak burçları, katılmış oldukları seyahat turları esnasında hayadannm aşkıyla tanışabilirler. Venüs retrosu geçmiş zaman aşklarını tekrar karşınıza çıkarabilir. Dikkat edin.

İş, Kariyer ve Para

Venüs’ün 8. evinizdeki retro hareketi, parasal açıdan kaldırabileceğiniz yüklerin altına girmemeniz gerektiğini göstermektedir. Bankalarla ilgili kredi ödemeleri gündeme gelebilir. Geçmiş bir borç kapınızı çalabilir. Ağustos ayı içinde maddi kaynaklarınızla ilgili riskli girişimlerden uzak durmanızda fayda var. Yurtdışı veya eğitim sektörüyle ilgili çalışan Oğlak burçları pozitif gelişmeler yaşayabilirler.

Sağlık

Ağustos ayı içinde sırt ve bel sorunlarına karşı önleminizi almalısınız.

Ağustos Ayı Olumlaması

“Yaşamın akışına gerçek anlamda güveniyorum, maddi ve manevi zenginlik içerindeyim.”

Ağustos Ayı Esması “El Mukıyt”

“El Mukıyt” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 550 adettir. Erkeklerin “El Mukıyt”, kadınlarınsa “Ya Mukıyt” şeklinde okumalarım öneriyorum. Bu esmayı düzenli okumanız sayesinde Allah tarafından rızkınız artacak ve daima koruma altında olabilecektir.

OĞLAK BURCU AYLIK YORUMU 2017 AĞUSTOS_5.jpg