Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu aylık burç yorumu

Ayın ortasına kadar her şey olması gerektiği gibi gidecek, bunun yanında yeni dostlar edinmeniz hayli olası. Bulunduğunuz bir ortamda birisi ile tanışıp bu kişiden oldukça fazla etkilenecek ve hayatınıza sokmak isteyeceksiniz. Sadece özel hayatınız olarak algılamayın, sadece bir arkadaş, iş konusunda güvenilir biri ya da iyi fikirleri olan biri olabileceğini de göz önünde bulundurun.

Ayın ikinci yarısından itibaren işleriniz yoğunlaşacak ve bu yoğunluk oldukça fazla yorulmanıza neden olabilecek. Kendinizi o kadar fazla zorlamamaya çalışın. Vücut direncinizin kırılması Ocak ayının soğuk günlerinde şifayı kapmanıza neden olabilir.

Şubat’ın ilk haftası Merkür gerilemesinden dolayı sizin için oldukça gergin geçecek. Ama ayın ortasından itibaren bu gerginliği üzerinizden atacaksınız ve rahatlayacaksınız.

Ama Şubat ayı sağlık açısından alarm vermeyi bırakacak gibi görünmüyor. Sindirim sisteminizdeki hassasiyet size rahatsızlık vermeye başlayabilir. Bu yüzden kendinizi yenileme ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirme kararı alabilirsiniz. Beslenme şeklinizi ve diyetinizi değiştirip spora ağırlık vermeye başlayabilirsiniz.
Özel hayatınızda ise kafanız biraz karışacak gibi görünüyor. Kafa karışıklığı iyi değildir. Beyninizin içinden geçen düşüncelerin uçları birbirine dokunmuyor ve bu durum alakasız sonuçlar oluşturmanıza neden olabilir. Bir karar aşamasına gelmeden işleri oluruna bırakın. Mutlaka ikiye ayrılan patika yollardan birini seçecekseniz, zamana bırakın, zaman en iyi ve en kısa patikayı karşınıza çıkaracaktır. Önce şu 14 Şubat geçsin bakalım ne olacak.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 9,17,28 Şubat Para için şanslı günleriniz: 10,16,27 Şubat Aşk için şanslı günleriniz: 14 Şubat