Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Oğlak burcu 2015 para aşk ve sağlık yorumu

logo• AŞK: Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri dengeleyecek ve duygularınızı ifade etmeyi başaracaksınız. Birlikte keyifli organizasyonlar yapabilir, geleceğe yönelik projeler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Neşeli ve enerjik tavrınızla karşı cinsin dikkatini çekecek ve etkileyici olacaksınız. Birlikte seyahat programları yapabilir, farklı ortamlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

• PARA: Yeni projeler üzerinde çalışacağınız bir dönem. Daha önce başlattığınız işleri kararlı bir şekilde sürdürürken yatırıma yönelik projeler yapabilirsiniz. Bu ay araştırmalar için çok uygun bir dönem, özellikle aym ilk yarısı projelerinizi oluşturup gerekli ön hazırlıkları yapabilir ve aym ortasından sonra harekete geçebilirsiniz. Bazı kişiler çalışmalarınızı zorlaştırsa bile bundan çok fazla etkilenmeyecek ve kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz.

• SAĞLIK: Moraliniz yüksek olduğu için bu ay sağlığınız da güçlü olacak. Zaman zaman düşünceleriniz derinleşebilir ve bu durum bünyenizin zayıflamasına neden olabilir. Fakat genel olarak direncinizin yüksek olduğu bir dönem. Ufak tefek sağlık sorunları çıksa bile bunlarla kolay başa çıkabilirsiniz.