Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Ocak doğumluların aylık tarot falı

logoAşk hayatınız açısından dikkat çekici bir ay. Ay ortasmdan itibaren yaşayacağınız duygular sizi bile şaşırtabilir. Sevdiğinizle ilişkiniz farklı bir şekil alabilir. Bu değişimin olumlu olabilmesi için ani duygularınızı kontrol altına almaya, öfke patlamaları yaşamamaya çalışın. Sizi dinginleştirecek ortam ve kişilerle olmak iyi gelecektir, içinizdeki enerjiyi bir şeyleri yıkmak yerine yaratmak için kullanın. Yaratıcılığız artıyor. Bu ay farklı ortamlarda tanışacağınız kişiler sizde yeni duygular uyandırabilir, sürpriz aşklar gündeme gelebilir.

Bu ay değişen duygularınız sizi ani harcamalara yöneltebilir. Duygusal geriliminizi alışveriş merkezlerinde boşaltmanız sizin için pek karlı olmayacaktır. Değişen duygularınıza kapılmamaya, ani kararlar almamaya özen gösterin. Kendinize zaman tanıyın. İş arkadaşlarınızla ilişkilerde sözlerinize ve yaklaşım tarzınıza dikkat etmek sizi kazançlı çıkaracak. İşinizle ilgili yeni fikir ve projeler üretebileceğiniz, sistemle ilgili değiştirmek istedikleriniz konusunda yaratıcılığınızın artacağı bir ay.

Her şey üzerinize geliyormuş duygusunu yaşayıp kendinizi stres altmda bulabilirsiniz. Bu durum baş ağrıları ve mide problemleri olarak size geri dönebilir. Üzerinizdeki elektriğin arttığı bu dönemde açık havada olmak, yoga çalışmalarına katılmak sizi rahatlatacaktır. Ayrıca yüzme gibi su sporları üzerinizdeki gerilimi azaltarak, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. İyi duygularınızı yükseltin.