Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Nisan Ve Mayıs Ayında doğan Boğalar

Zodyak’ın ikinci burcu olan Boğa burcu insanlarının kişilikleri sabittir. Gizemli olmayı çok severler. Ancak merak edilmediklerinde kendilerinden bahsetmeyi tercih ederler.

Boğa zoru sever, zor olanı başarmak güdüsü onu tetikler. Sevdiğine sadıktır, cinselliğe önem verir ve partner değiştirmekten hoşlanmaz.

Nisan ayında doğan Boğalar
Taklit yapma yeteneğine sahiptirler. Örneğin çok iyi ses takliti yaparlar. Son derece hızlı konuşur ve kullandıkları farklı kelimelerle insanları şaşırtırlar. Sorgulayıcıdırlar ve sürekli olarak bilgi arayışı içindedirler.

Mayıs ayında doğan Boğalar
Zeki, sabırsız ve maceraperesttirler. Son derece gelişmiş mizah anlayışları vardır. Konuşmaları daima eğlenceli olur. Ses tonları, söylediklerinin şaka mı yoksa ciddi mi olduğu konusunda insanları tereddüde düşürebilir.

2015 Yılı Boğalar İçin Organizasyon ve Planlama Yılı Olacak

Uzun zamandır beklediğiniz o dönem 2015 yılı olacak. Hep sabır göstermek zorunda olduğunuz ve bir türlü atak yapamadığınız konularda harekete geçebilme fırsatını yakalayacaksınız. İş hayatında yenilikler, yeni fırsatlar, yeni yatırımlar vb. gibi konularda yılın ilk yarısında planlar yapacak ve yılın ikinci yarısında plan ve projelerinizin peşinde öyle yoğun bir şekilde koşacaksınız ki yılın nasıl bittiğini bile anlayamayacaksınız.
Aşk hayatınızda bile partnerinizle birlikte gelecek planları yapıyor olacaksınız. Tüm bu koşuşturma, kafa yorma ufak tefek sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir.