Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


MUTLU OLMAK İÇİN YİYİN

Magnezyum Nöroiletkenlerin ve temel yağ asitlerinin işlevlerinin dengelenmesini sağlar. Be 1 denimizde azaldığında sinirsel gerilimler, endişe, huzursuzluk ve uykusuzluk yaşarız. Fasülyeler, tohumlar, fındık, fıstık, ceviz, fasülyeler.

I Manganez Şizofreni ve epilepsiye karşı direnç kazandırır. Şeker pancarı kökü, küçük meyveler, üzüm, marul, su teresi, yulaf Potasyum Sağlıklı sinir sistemi işlevi sağlar ve bedendeki asit alkali dengesini düzeltir. Kayısı, avokado, muz, karnabahar, mantar, fındık, fıstık, tohumlar.

Çinko İyi bir zihinsel ve 1 duygusal sağlık ka zanmamıza yardımcı olur; temel yağ asit j lerinin ve serotoni nin üretilmesinin sağlar. Fındık, fıstık, tohumlar, mısır, hamur işleri, tam tahıllar, marul, et ve bazı balıklar.

Pek çok kültürde, tıbbi amaçlarla uzun süredir şifalı bitkiler kullanılmaktadır. Mutluluk ile yakından ilişkili olan şifalı bitkiler şunlardır:

Kişniş: Zihin üzerinde tazeleyici, uyarıcı ve canlandırıcı bir etkisi bu lunmaktadır; yorgunluğun ve gerilimin azaltılmasına yardımcı olur.
Zencefil: Canlanmanıza yardımcı olacak ısıtıcı ve uyarıcı bir bitkidir.
Kava kava: Biber ailesinden, endişe belirtilerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olan bir bitkidir; aynı zamanda uykusuzluk, stres ve depresyona karşı da etkilidir.
Marjoram: sinir sistemini sakinleştirir, endişeyi ve stresi azaltır.
Nane: Öfke duygusunu ve sinirliliği azaltan serinletici bir bitkidir; aynı zamanda zihinsel durgunlaşmaya karşı koymak için de etkilidir.

Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak