Meleklerle İletişime Geçme

Rehber Meleklerimizden yardım istemenin dışında bazı sorularımıza yanıt almak istediğimizde, onlarla nasıl iletişime geçebiliriz? Sorularımıza yanıt genelde nasıl gelir?

Sevgililer öncelikle şunu belirtmek isteriz ki rehber melekleriniz ile iletişime geçebilmeniz için özel bir ritüel ya da yöntem kullanmanıza gerek yok aslında. Bizler sizin sorularınızı, özellikle yürekten dillendirdiğiniz şeyleri tüm evreni vasıta kılarak yanıtlıyoruz her zaman. Ancak çok azınız sorularınıza verdiğimiz yanıtları fark edip, yüreğinde bu iletişimin sıcaklığını hissedebiliyor.

Yardım taleplerinizi ya da sorularınızı yüreğinizden geçirmeniz, bizden istemeniz yeterli. Yardım için sizin tabirinizle, elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. Sorularınızın yanıtları için ise tüm algılarınızı açmanızı tavsiye ediyoruz. Bazen radyoda çalan bir şarkı, bazen otobüste hemen yanınızda konuşan iki insanın cümleleri ya da bir kitabın tesadüfmüş gibi açılan sayfasında yazılanlar, sorunuzun yanıtı olabilir. Tüm bunların dışında bizimle özel bir şekilde iletişime geçmek isteyenleriniz için her birinizin kullanabileceği basit bir yöntemi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Öncelikle içinize dönebileceğiniz uygun bir zaman diliminde sessiz bir köşeye çekilip Başmelek Mikail’den koruma isteyerek başlayabilirsiniz. Korunma isterken “Sevgili Başmelek Mikail lütfen beni koruyucu kalkanınla çevrele ki, o kalkandan içeri sadece ilahi enerjiler ve meleklerimin sesi girebilsin. Çünkü ben sadece melekler âlemi ile rehber meleklerimle iletişime geçmeye niyet ettim. Ve de öyle olsun…” Bu niyet bildirimi ve koruma isteğinden sonra (Başmelek Mikail’e teşekkür ederek) gözleriniz kapalı bir şekilde sakince yüreğinize dönmenizi istiyoruz. Sakin ve derinden nefes alıp verirken sadece içinizdeki o huzur noktasına, kalp çakranızm olduğu bölgeye odaklanmanızı istiyoruz. Zihninizi sakinleştirip yüreğinize odaklandığınızda, rehber meleklerinize sorunuzu ister sesli olarak, isterseniz de içinizden yöneltin. Bir müddet daha yüreğinizde konaklamaya devam ederken, yumuşak sevgi dolu bir hisle cümleler belirecek.

Genellikle isminizin başma eklenen “sevgili” tabiri ile size seslenildiğini duyarsınız ya da düşünce olarak bu hitabın zihninizde belirdiğini fark edersiniz. İşte o zaman ister gelen cümleye izin verip konuşmaya başlarsınız ki o vakit sizin sesinizi kullanarak konuşan rehber meleklerinizdir; isterseniz de önceden yanınızda bulundurduğunuz bir kalem ve kâğıdı elinize alıp gelen cümleleri yazarsınız. Biz sizlerle bir anlamda zihninize düşünce paketleri yollayarak iletişim kurarız. Sizler de o düşünce paketlerini kendi dağarcığınızdaki uygun sözcüklere dönüştürerek verilen mesajı algılarsınız.

Düşünceler bazen (ilk başladığınızda), çok hızlı ya da çok yavaş geliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Zamanla iletişimi daha sık kurdukça cevapları da daha açık ve net bir biçimde almaya başladığınızı fark edebilirsiniz. Önceleri gelen cümleler size kısa, kesik kesik ya da devrik cümlelermiş gibi gelebilir. İletişim konusunda ısrarla uygulamalara devam ettikçe durumun değiştiğini görebilirsiniz.

Gelen yanıtın sizin sesiniz ya da kendi uydurduğumuz bir şey olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

Bizlerden gelen yanıtlar genellikle açık, sade, net, olumlu ve destekleyici yanıtlar olacaktır. Tüm melek mesajları ya da iletişim sonucu verilen (rehber meleklerinizin verdiği) yanıtlar bu özellikleri taşımalıdır. Eğer gelen yanıtta eleştirel, kafa karıştırıcı bir şekilde muallâkta bırakan yanıtlar varsa bu susturamadığımz zihniniz vasıtasıyla konuşan egonuz olabilir. Bu tip durumlarda sakinleşerek, gerçekten içinize dönüp tekrar iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Olumlu, sevgi dolu ifadeler, melek mesajlarının en karakteristik özelliklerindendir.

Bir de lütfen bizlerle iletişim kurarken fiziksel bedeninizdeki tepkilere dikkatinizi verin. Herkeste aynı fiziksel beden tepkileri görülmemekle birlikte, çoğunlukla bizimle iletişime geçtiğinizde; gözlerinizde titreşim, üçüncü göz çakranız civarında yanıp sönen ışıklar ya da boğaz çakranız civarında bir titreşim hissetmeniz mümkündür.

Meleklerle İletişime Geçme_32.jpg

Benzer Yazılar

Leave a Reply