Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Meleklerden Yardım Alma

Rehber Meleklerimize kendi yaşamımız dışındaki konularda da, sorular sorabilir miyiz?

Rehber Melekleriniz tabi ki öncelikle sizlerden sorumlu ve yükümlü meleklerdir. Fakat hepimiz ortak olan Bir’e bağlı olduğumuz için başka insanlarla ilgili sorularınızı da bize sorabilirsiniz. Bunun doğru olan yöntemi tabi ki kişilerden (hakkında soru sorulacak insanlardan) izin alarak olmalı. Bu sizin tabirinizle “daha ahlakî” olacaktır. Ama öbür türlüsünü yapmak da tabi ki mümkündür.

Biz Bir’e bağlı olduğumuz için Bir’in gözünden ve diğer Rehber Meleklerle iletişimimizi aynı kanaldan sağlayarak sizi her konuda bilgilendirebiliriz. Yalnız şunu bilmenizi isteriz ki başkalarının kötülüğü söz konusu ise, sizin egolarınız devrede ise bunları cevaplandırmayız.

Rehber Melekleriyle ilgili farkmdalığı olmayan insanlara Rehber Melekleri yardım edebilirler mi?

Her zaman içsel olarak biz onlara (bir anlamda 6. his de diyebilirsiniz buna), Rehber Melekleri olarak onları dürtükler ve daha iyiye doğru yönlendirmeye çalışırız. Ama maalesef çok azınız bizlerin sesine kulak verebiliyorsunuz… Çünkü kendi dış dünyanızda çevrelendiğiniz bu şaşalı hayata o kadar adapte olmuş durumdasınız ki egonun yüksek sesinden bizlerin sesini duyamaz hale geldiniz.

Sizden ricamız lütfen sık sık içinize dönün ve bizimle konuşun. Cevap mutlaka gelecektir. Yüreğinizin sesi bizim sesimizdir.

Başkalarının Rehber Meleklerinden kendimiz için yardım isteyebilir miyiz? Örneğin iş görüşmesine giderken görüşeceğimiz insanın meleklerinden yardım isteyebilir miyiz?

Böyle durumlarda tabi ki başkalarının meleklerinden de yardım isteyebilirsiniz ki bu “bizim vasıtamızla” onlara gönderilmelidir, bunu da bilmelisiniz.

Bunun haricinde her zaman Sevgili Başmeleklerden de yardım istemenizi tavsiye ederiz. Çünkü insan iradesinden ziyade Sevgili Başmeleklerimizin iradesi konuya çok daha fazla hâkim olacaktır.

Bu hatırlatma üzerine Sevgili Başmelekleri hatırlatmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Aşağıda isimlerinin yanında hangi alanlarla ilgili görevli (hizmette) olduklarını görebilirsiniz. Sevgili Başmeleklerimizden, yardım isteyeceğiniz konuyla ilgili;

“Sevgili Başmelek lütfen bu konuda bana yardım et” diyerek sesli bir biçimde veya yürekten ilgili Başmeleğe seslenmeniz ve niyetinizin sonuna içten bir “teşekkür ederim” ifadesini eklemeniz yeterli olur.

Meleklerden Yardım Alma_44.jpg