Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Meditasyon Kursları

Başka bir önemli ileri program da, ilerleme kurslarıdır. İlerleme kursları, ülkenin her yerinde gelişmelerini hızlandırmak isteyen bütün Tarot Falı Meditasyonu yapanlar için düzenlenir. İlerleme kursları medidati on yoluyla gelişme sürecini anlamada derinleşme kadar daha uzun Tm uygulaması imkânı sağlarlar. İleri kurslar genellikle hafta sonlarında kırlardaki dinlenmek merkezlerinde, huzurevlerinde ya da konferans verilen yerlerde yapılırlar. Çeşitli konularda o meslek üyeleri tarafından özel kurslar yapılır.

Zaman zaman hem öğrenciler hem de çalışan yetişkinler için uzun kurslar düzenlenir. Genellikle yazlan haftalık ve aylık kurslar yapılır. Bu kurslar sırasında gün boyunca Tarot Falı Meditasyonunun birkaç kez yinelenmesi günde iki kez düzenli meditation’un olağan yararlarını arttırır.

İlerleme kurslarındaki sonuçlar da, sabah akşam düzenli meditationlar gibi gündelik çalışmalarda hissedilir. İşlerine, okullarına ve evlerine dönen Tarot Falı Meditasyon’cular kendilerini güçleri artmış, zihin açıklığı ve daha çok üretim yapabilme ve yaşamdan zevk alma yolunda ilerlemiş bulurlar. Örneğin bir fizik araştırmacısı şöyle diyor:

“Lisede öğrenciyken, her hafta çalışmanın üzerimdeki yorgunluğunun arttığım hissettim. Her üç ayda bir kendimi yenilemek için ilerleme kurslarına giderdim. O kurstan sonraki ay beş kat daha fazla iş çıkarabilirdim. Bu daha çok çalışmadan değil, daha başarılı olmamdandı.

İlk yazdığım yazıyı hatırlıyorum da aylarca onunla boğuşmuş tum sanki. Bir ilerleme kursuna katıldıktan sonra üç günde tamamladım.

Diploma tezimi üç ayda tamamlamak zorundaydım, onun için beş hafta arayla iki kursa katıldım.Bana tezimi çabucak tamamlamak için olumlu bir itici güç verdi.

Meditasyon Kursları