Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Mavi/Mor Kombinasyon

indir (6)Mavi/Mor Kombinasyon Rengi diğer bazı kombinasyonların yaşadığı çatışmalan yaşamazlar. Mavi de Mor da duygusal aura ailesinden olduklan için, ikisi de sevecen ve şefkatlidir. Ama Morlar çoğu Maviden daha güçlü kişilik özellikleri gösterirler. Maviler kadar kolay ağlamaz ve olaylara onlar kadar kişisel tepkiler vermezler, ama iki renk de insanlan önemser ve yoğun hislere sahiptirler.

Mavi/Mor ilginç bir olgudur. Bu bir yaşamda iki ayn hayatı birden yaşıyormuş gibi görünen bir kişiliktir. Mavi/Morlar hayatlarına Mavi olarak başlayabilirler, birincil öncelikleri insanlarla kurduktan ilişkiler, evlilik ve ailedir. Kariyerlerine de danışman, öğretmen ya da hemşire olarak başlayabilirler. Hayatlan başkalarına yardım etmek üzerine kumludur. Bazen yaşamlarının bir döneminde Mor unsura kayabilirler. Evleri, evlilikleri ve aileleri onlar için artık birincil öncelik olmaktan çıkar. Onlan yine sevmeye devam ederler, ama insanlığa daha büyük çapta katkıda bulunmalan gerektiğini hissederler. Yolculuk yapmak, yazmak, eğitimlerine devam etmek ya da insani yardım kuruluşlarına katılmak için yanıp tutuşurlar.

Bu kombinasyon birkaç zorlukla karşılaşabilir. Mavi unsur çoğunlukla Mor unsurun gücünden ve küstahlığından çekinir. Morun hayalleri, hassas Mavi için çok şatafatlı ve büyüktür. Mavi merak eder. Eğer başanyı yakalarsam, insanlar beni hâlâ sevmeye devam eder mi? Güçlü bir lider olursam, arkadaşlarımı ve ailemi küçümser miyim? Güçlü ve özgür birisi olursam, bir partnere hâlâ ihtiyaç duyar mıyım? Mavi unsur sonunda yalnız ve sevgisiz kalmaktan korkuyorsa, Mor unsurun gücünü bastırmaya çalışacaktır.