Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Mavi/Mor dönüşümü

indir (6)Mavi/Mor dönüşümüne başka bir ömek de sevecen, yardımsever Mavinin insanlara daha büyük çapta katkı sağlamak için bir anda atölye eğitimine soyunması, yazmaya ya da film yapmaya karar vermesidir. Diğer örnekler Mavi/Mor bir öğretmenin dünyayı dolaşmak, farklı kültürleri tanımak ya da gazeteci olmak için işini bırakması ya da mütevazı ve yardımsever Mavinin özgürce seyahat etmek ya da hayallerinin peşinden koşmak için bir anda para konulanyla ilgilenmeye başlaması gösterilebilir. Bu yeni ortaya çıkmış arzular Mavinin kendini bencil hissetmesine neden olabilir.

Diğer karakter özellikleri de Maviden Mora kaymaya başlar. Örneğin ahlaklı ve tek eşlilik yanlısı Mavi giderek sekse ilgi duymaya başlar. Eşine sadık Mavi bir anda evlilik dışı ilişkilere yelken açar. Bunun yaratacağı korku ve kafa karışıklığı altüst edici olabilir. Aldatmalar çoğu zaman Mavi, Morun hayallerini gerçekleştirmek istemediğinde olur. Altbilinçsel olarak dikkatini başka bir ilişkiye yönlendirmenin yeni ortaya çıkan bu değişiklik isteğini tatmin edeceğini umar. Zaten Mavi unsur şimdiye kadar bir ilişkinin bütün ihtiyaçlarım karşılayacağım hissetmiştir. Ama bir aşk macerası hayatıyla ilgili yapmak istediği şeyleri ertelemekten başka

bir işe yaramaz. Artan cinsel dürtüyü dengelemek için, enerjisini bu yeni Mor bakış açısına kanalize etmelidir.
Bu Renk Kombinasyonu’nun iki üyesinin de mutlu olması için, sevecen, güven veren ve aynı zamanda hayallerini paylaşabilecek etkileyici bir partnere gerek vardır. Aym zamanda ona seyahat etme ve insanlığa katkıda bulunma fırsatı verecek bir işe İhtiyaç duyar. Para asla birincil önceliği olmasa bile hayallerinin peşinden gitme özgürlüğüne sahip olması için gereken parayı kazanmalıdır.

Mavi/Mor kombinasyonunun ilgisini çekebilecek mesleklerden bazılan şunlardır:
Öğretmen, Psikolog, Terapist, Bakan, Din görevlisi, Müzisyen, Yayına, Aktör, Konuşmaa, Siyasi, insani ya da çevreci örgütlerde yönetici ya da gönüllü, Yazar, Ressam, Seyahat acentası, Hostes, Tur rehberi, Çevirmen, Konuşma terapisti, Kamu ajansı yöneticisi, Fotoğrafçı, Gazeteci, Basın mensubu, Sosyal yardım uzmanı.

(1) Yorum Ekli

  1. tamasa01 Temmuz 2014 Cevapla
    dunenki gun ucun etdiklerim istediyim kimi olacaqmi

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)