Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Mavi ve Sarı kişilikler

logoMavi / Sarı renk kombinasyonlan genellikle sevecen, şakaa, neşeli ve enerjiktir. Kesinlikle insanlan severler. Diğer insanlara karşı ilgili ve alakalıdırlar, aym zamanda gülmelerini ve eğlenmelerim de isterler. Genellikle aşın enerjik insanlardır. Sannın canlılığı, yaratıcılığı ve enerjisiyle birleşen mavinin sevecen doğası bu kombinasyonu eğlence sever, yaratıa bir öğretmen ya da nazik bir doktor haline getirir.

Bu enfes yaratım kullanıldığında sevecen, şakacı, neşeli, yaratıa ve enerjiktir, insanların hayatlarına neşe ve sıcaklık getirerek onlara yardıma olur.

Mavi ve Sarı kişilikler birçok yönden benzerlik gösterirler, bu yüzden bu renk kombinasyonu pek fazla travmatik ruhsal çatışma yaşamaz. Hem Mavüer hem de Sarılar diğerlerinin ihtiyaçlarına karşı duyarb, ilgili ve cömert insanlardır. Sarıların isyankâr bireyler olabilmelerine karşın, hem Mavüer hem de Sarılar insanlan mutlu etmekten hoşlanırlar insanlar kendilerim sevdiği için bu her ikisi için de önemlidir.

Birkaç alanda kutuplaşma meydana gelebilir. Mavi unsur insanlara yardım etmesi gerektiğini düşündüğü için genellikle duygusal olarak daha ciddidir. San unsur da insanlan iyileştirmenin en etkili yolunun onlara eğlenmeyi öğretmek olduğunu düşündüğü için Mavinin duyarlılığına isyan eder. Mavi unsur bakıa olmayı ön planda tutar. San unsur gün boyu hasta ve depresif insanlann arasında bulunmayı reddeder. Eğer bakıa olursa, sürekli gülümseyen ve insanlan neşelendirmek için odalarına giren sevecen bir peri olacaktır.