Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KUPALARIN ASI (DURUM) Tılsımlar ÜÇLÜSÜ (MÜCADELE)

KUPALARIN ASI (DURUM) Tılsımlar ÜÇLÜSÜ (MÜCADELE)

Durumumuz, yeni aşk hisleriyle dolu ve onunla beraber olan duygulan kapsıyor. Hayatımızda, yeni yönleri vaad ediyor ve bizde daha üstün, yaratıcı veya artistik ifadeleri tetikliyor. Veya yeni bir ışığın altında durumumuz anlama gücü veriyor.

Mücadelemiz, günlük dünyevi işe, duygu ve hassasiyet uygulamak, ilk baştan farkedemediğimiz veya durumumuzla ilgili, detaylar içine biraz duygu katmaktır. Yarattıklanmız hakkında ve fiziksel işlerde, abartılı duygusal bakışımız, bizi taviz vermeye götürebilir. Mükemmele ulaşana kadar işi tekrarlamalıyız.

Tılsımlar Üçlüsü, dürüstlükle çalışmaya davet eder fakat aynı anda işimiz; daha gerçekçi bir yaklaşıma varabilmek için duygularımızda değişiklik uygular. Bu mücadele ile tüm hassas insanlar karşılaşabilir. Bu durummücadele kombinasyonu, üstün memnuniyet ve kendimizle banşık olmaya ihtimali vaad ediyor. Sevdiğimiz bir işi, vicdanla yapmamız veya sadakatle yaşanan bir ilişki, üstün kendini bilme, hikmet ve manevi aydmlan maya götürebiliyor.

Aşağıdaki 3 yayma, saray kartlarının bir çok kombinasyonlarını içerir. Böylece, durumumuz hala dünyevi iken, olay, zaten üstün anlama seviyesine gelmiştir.